Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kell tennem, ha egy...

Mit kell tennem, ha egy rokonom haszonélvező abban az ingatlanban aminek a tulajdonosa vagyok, nem lakik ott, be sincs jelentve se állando, se ideiglenes lakcimre, de jön a végrehajto egy adossága miatt? (Vannak kevésbé értékesebb cuccai

Figyelt kérdés
itt, ott, régi mobil, egy régi csöves tévé, a mosogép is az övé (régi energomat amit én használok) az egyik szekrényben még a ruháibol is, de a lakásban tálalható cuccok túlnyomó többsége az enyém és a barátnőmé, ezek viszont már komolyabb értéket képviselnek (számítógép, nagyképernyős tv, monitor, nyomtato, több laptop, drága mobil, stb)
2020. júl. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondod a végrehajtónak, hogy nem lakik ott, és nincsenek ott ingóságai.
2020. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bemondásra elhiszi hogy a félmillios nagytévé nem az ővé? (fogalmam sincs hol a számlája, már lejárt a garancia, eleve használtan vettem)
2020. júl. 17. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Jegyzőkönyvet vesz fel róla, és elmegy, igen.
2020. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs oda bejelentve és nem is tartozkódik ott, akkor a végrehajtókat nem kell beengedni.
2020. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az nem számit h haszonélvező?
2020. júl. 17. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A haszonélvezet egy jog, nem kötelezettség. Ha ő nem lakik ott, akkor ennyi. Ezt azért gondolom annyira nem nehéz igazolni.
2020. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lakik ott és be sincs oda helentve, akkor miért menne ida a végrehajtó?
2020. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!