Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan védhetem meg magam?...

Hogyan védhetem meg magam? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Pontosan nem írnám le, hogy hogy nézek ki, de képzeljetek el egy 11 évest. A magasságom akkora, a tömegem meg még kisebb sok esetben. Nem vagyok evészavaros, de apámtól ezt a gentikát örököltem, hogy bármennyit ehetek, hízni nem igazán tudok, fogyni gyorsan.


Szóval: Tegnap voltam Pesten, és tudtam, hogy elég kaki a helyzet, de nem gondoltam volna, hogy ennyire. Rengeteg haléktalan kinézetű, alkoholista, megkockáztatom drogos is van, nappal. Volt valaki, aki magában káromkodott, kollektívan szidva egy nemet. (nem írom le melyik, nem szeretném, hogy ez legyen a fő téma, amúgy is mindegy)Látszott, hogy szellemileg nem oké emberünk.


Tudtam, hogy vannak ilyenek, de hogy az első nap ez fogadjon, arra nem számítottam, és tényleg rengeteg volt, pedig nem a 8. ker volt.


Nekem este kéne hazajárjak, de nappal is félek az ilyenektől, nem még éjjel.



Milyen lehetőségek vannak az önvédelemre?


Gumilövedékes és gázpisztoly? Kilövős sokkoló? Olyan megoldást szeretnék, ami nem igazi fegyver, mint az uSÁban, mert senkit nem akarok kinyírni, de mégis megakadályozza, hogy az illető közel érjen hozzám, tehát valamennyit lőni tud. Nem kell, hogy ez fémlövedék legyen.



Kérlek ne vigyük el politikába a kérdést, pedig tudom, hogy az. Viszont, ha egy válaszoló pártokat hoz fel, akkor egy csomó válaszoló arra reflektál és nem az eredeti kérdésre. Tehát a fidesz vs ellenzék cicaharcot légyszi ne itt tegyétek meg, mert azzal nem megyek semmire.



Köszi az értelmes válaszokat. :)



2020. júl. 27. 17:42
1 2 3
 21/22 kovpet ***** válasza:

Azért nem, de azelőtt, hogy nekem jött, nem gondoltam volna, hogy támadni fog (sok szemtanú volt és az egész helyzet egy vicc lett volna anélkül, hogy konkrétan nem indult el és ütött). Jól mondják az ilyesmihez értők, sosem lehet tudni.


Tessék, itt egy rendes teszt amúgy:

https://www.youtube.com/watch?v=wG6-gMf-5iQ

egy másik:

https://www.youtube.com/watch?v=FoGZbY8zgr0

2020. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Felpontoztam a válaszaidat
2020. aug. 1. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!