Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A beltéri rendezvényekre...

A beltéri rendezvényekre Augusztus 15 után is 100 fő a korlát vagy már a beltérit is emelték 500 főre?

Figyelt kérdés

Ugyebár most volt a rendelet, hogy maradnak a fennálló rendezvény tilalmak melyek kültéren meghaladják az 500 főt. Ennek ellenére a beltériről nem volt szó.


Azért kérdezem mert Október 2-án lesz egy beltéri rendezvény ahol 200 fő jelenlétére alsóhangon számítani kell. Viszont mai nappal elkezdték szervezni. Most akkor ezt nem értem. Már beltérre is 500 fő vonatkozik?



2020. aug. 2. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem történt változás, a mostani szabályok érvényesek augusztus 15.-e után is.
2020. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Csak akkor nem értem miért mondják a szervezők olyan biztosra, hogy az a rendezvény 1000%,hogy meglesz tartva miközben 200+ fős
2020. aug. 2. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Zárt térben is lehet 500 fő június 18.-a óta.
2020. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!