Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Úgysem lesz tárgyalás?

Úgysem lesz tárgyalás?

Figyelt kérdés

Jött idéző végzés a bíróságról, hogy szeptemberben kettő nap egy hét különbséggel kell utazni tárgyalásra, vagyis menni mint vádlott. Egy mellékelt tájékoztató is jött, hogy a bíróságon milyen járványügyi óvintézkedéssel szabad ott tartózkodni.


Ezt nem kell szász százalékra venni, mert szeptember második fele, amikor lenne a tárgyalás és addigra úgyis újra ítélkezési szünet lesz, mert addigra magas lesz a fertőzöttek száma? Tehát lehet el lesz napolva megint és mindig míg ez a koronavírus itt van?


Tegnap éppen olvastam, hogy bajt jelez a szenyvízből vett minta, mert 10 napon belűl nagy esetszám megugrás várható. Ígyis megugrott a fertőzöttek száma, szeptember-októberre pedig esedékes, hogy jön egy második hullám.



2020. aug. 11. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne remenykedj,amugy meg majd megnezzuk a varazsgombbe, hogy mi lesz Szeptemberbe
2020. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jósok az Ezotéria rovatban. De tényleg: ezt nem tudja senki.
2020. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A vírus miatt megtartják a tárgyalást, csak a megfelelö fizikai távolság betartásával - szóval nem reménykedj, semmi akadálya annak, hogy elítéljenek.
2020. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem a reménykedésről van szó, hanem, én is azt szeretném, hogy minél hamarabb fejeződjön már be ez az ügy.


De lehet, hogy még lesz máskor is tárgyalás, mert 3 tanút hívtak be ekkorra, másik 3-at egy héttel később, a tárgyalás várható időtartama 3 óra hossz. Szeptember 20 és 27-én kell menni. Mindkét nap 13 órára vagyok idézve. Remélem a második tárgyalási napon be lesz fejeződve mármint szeptember 27-én.

2020. aug. 11. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A büntetőtárgyalást megtartják, csak kellő járványügyi intézkedések mellett.

2020. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen csak márciusban lett volna ez a két napi tárgyalás, akkor jött be ez a járvány, elnapolták előbb május végére szintén két napra, de május elején megint küldtek levelet, hogy május 21,26-án se lesz megtartva, hanem majd hivatalból tűznek ki új határnapot. Két hete, hogy jött az idézés, hogy szeptember 20,27-én lesznek a tárgyalások.


A mostani helyzet szerint megtartható lenne, de nagyon emelkedik az esetszám és ki tudja mi lesz szeptemberben. Lehet megint kijárási tilalom.


Tavasszal azért nem tartották meg, mert rendkívüli ítélkezési szünet volt.

2020. aug. 11. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, azért készülj úgy, hogy tárgyalás lesz. Nem akarnak még egyszer így leállni, max. maszkot kell majd felvenni.


Már a járványügyi helyzet megszűnése óta tárgyaltunk többször is; elindult újra az élet a bíróságokon.


De amúgy te úgyis kitalálsz majd mindent, és nem hiszed el nekünk, hogy menned kell, mert te vagy az, aki hónapok óta itt pattog a tárgyalása miatt.

2020. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem.
2020. aug. 12. 02:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja neked előre megmondani. Ja, de a kormány, de ők még nem mondtak pontos dátumokat. :D

Jelen helyzet mellett a tárgyalás meg lesz tartva, csak vigyél szájmaszkot magaddal, ha pedig úgy akarják, hogy megint mindenki maradjon otthon, akkor meg majd értesítenek róla.

2020. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!