Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez komoly fenyegetés lenne?...

Ez komoly fenyegetés lenne? Vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Facebookon történt velem egy hete egy olyan dolog, hogy kommenteltem valamihez, majd valaki nagyon beleállt a történetbe. Elhordva engem mindennek, valamint, hogy koporsóba leszek rakva, kapcsolatai vannak nagyjából mindenhol és küldött magáról egy képet is, hogy milyen kis keménycsávó. Valamint, hogy a Facebook fiókom alapján be tud mérni aztán lesz ejjnyebejnye. Majd a végén már a saját a címét adta meg, hogy menjek én, de egyedül, ha lehet. Nem tudom az ilyet mennyire vegyem komolyan vagy csak inkább ijesztgetésként fogjam fel. Nyilván én nem látogatom meg, nem akarom megölni vagy bármi, de előtte neki hatalmas volt a mellénye. Kinyomoz, küldi az embereit, végül már csak maga jön, azt ha én nem adom meg a címet akkor majd ő, de egyedül menjek... Kicsit fura a sztori, azóta mondjuk a poszt törölve lett meg direktbe rám sem írt. Nem tudom mire vélni a dolgot, valamint Facebook fiókról hogyan nyomozza ki hol is vagyok..?
2020. aug. 21. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem mintha berezelnék ilyenen, végén már ő volt betojva kicsit, hogy feljelentem, meg, hogy lehet ülni fog. De utána majd, ha szabadul vége lesz a dalnak. Én személy szerint jót nevettem rajta, főleg, amilyen trágár szavakkal illetett és, hogy privátban nem keresett külön azóta sem.
2020. aug. 21. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha te félsz, szólhatsz a rendőrségnek....

Ha ez nem segít, akkor beszélj a baráti köröddel, ismerőseiddel, hogy veszélyben vagy...


Nem látom teljesen a szitut, de szerintem üres fenyegetés volt, ezért ne élj félelembe!

2020. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy félek, csak eleinte nagyon belekezdett majd végül már keressem én, de egyedül.. Meg, hogy ki tudja nyomozni Facebook poszt által, hogy hol vagyok, szerintem ez kamu, mert utána azon lovagolt, fedjem fel a címem. Azóta nem történt semmi.
2020. aug. 21. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont olyan komoly, mint a kiskölyök, akivel anno a Teveclubon találkoztam. Át akart verni, hogy rendeljek neki datit, majd amikor megírtam neki, hogy lebukott, elkezdett azzal fenyegetni, hogy feljelent ezer forintos csalásért (ő akart csalni), meg a nagybátya a rendőrkapitány a városunkban, ő majd intézkedik.:DD Neten hatalmas pofájuk van.
2020. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!