Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki kiír ide egy kérdést...

Ha valaki kiír ide egy kérdést, ami törvénybe ütközik, vagy olyan dolgot tett, amiért lecsukhatnák, akkor attól mert anonim oldal, felkereshetik?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel, volt már rá példa.
2020. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit ír ki. Ha csak annyit hogy "LOL boltitolvaj hehe" abból nem lesz semmi, viszont ha ki ír olyan címmel egy kérdést hogy "Megöltem két embert és rájuk gyújtottam a házat mit tegyek?" na ott már tuti fel fogják keresni, szerencsére.
2020. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy anonim legyél az interneten be kell tartani néhány olyan szabályt a használat során amiről egy átlag ember nem is hallott.
2020. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 tudsz mondani?
2020. szept. 4. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy valaki csatlakozni akart a közismert ter@or szervezethez és itt kért segítséget, le is bukott vele. (Nem tudom, hogy tényleg csatlakozott-e) Lehet most is ül. Cikk is van róla a bulvárba
2020. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Uhh, na még jó hogy lecsukták.....
2020. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de abba nem gondolnak bele hogyha valaki kiír egy ilyet, és felkeresik, akkor hazugság az egész amit írt valamiért, akkor mivan?
2020. szept. 4. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg volt ilyen, akik itt privát üzenetben beszélgettek és úgy akartak kimenni és csatlakozni. Volt is hírekben szó erről. Azt hiszem az itteni privát levelezés buktatta le őket és nem kérdést írtak ki erről.


Viszont a törvénybe ütköző kérdéseket szimplán törlik, viszont szerintem, hogyha például bűncselekményt csinálsz. Mondok egy hard példát, hogy például kiírsz egy kérdést valamiről és alá linkelsz egy pedofil clear netes oldalt vagy esetleg onion linkeset - akkor ott nagy eséllyel sőt biztosra merem állítani, hogy az üzemeltető a rendőrségre jelenteni fogja.

2020. szept. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam én is: [link]
2020. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!