Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehetne át jönni a...

Hogyan lehetne át jönni a határon?többi leírásban

Figyelt kérdés
A testvérem szeretne át jönni kb2 napra ide Magyarországra Svájcból (magyar állampolgáru)nem lehet vmilyen uton modon át jönni?

#Hogyan lehet át jönni Magyarországra
2020. szept. 11. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
DE, teljesen szabályosan át lehet jönni a határon. Ha van egy negatív koronatesztje, akkor azzal elmehet hozzátok, ott addig van karanténban, amíg nincs egy második, magyar negatív tesztje. Ez után azt csinál, amit akar . maradhat, mehet vissza - csak Svájcban valószínüleg megint kell igazolás arról, hogy nem fertözött.
2020. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

2 napra... az mondjuk, arra elég, hogy mindenkit szétfertőzzön, ha fertőzött vagy karanténban legyen. Biztos, hogy ezért érdemes ezért két napra idejönni?!


Amúgy meg hallom, hogy minden ország piros, csak mi vagyunk zöldek - mondta nagy büszkén a fideszes hülyegyerek... napersze! De csak azért, mert nem csinálnak elég tesztet...

Hány tesztet csinálnak, egy embernél hány tesztre van szükség? Nudli, ami nálunk van. Inkább nem is hasonlítom semmihez, még elvinne a TEK a véleményem nyilvánítása miatt azzal, hogy rémhírt terjesztek, és lefoglalja a számítógépemet az összes pendriveommal együtt. Na ennyit a szólásszabadságról.

2020. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Egyes leírta.
2020. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 kommenttelő a testvérem nem korona vírusos😓mi ez vmi rasszizmus??egyébként ha itt tartunk nem ezt kérdeztem ha vmi bajod van ezzel az egésszel ne nekem mond és ne rajtam add ki a mérged🙃
2020. okt. 7. 22:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én voltam kint 2 napot és se oda se vissza nem kellet tetszett csinálnom (persze én buszal voltam ami innen Svájcig vitt)és karanténban se kellet mennem🙃
2020. okt. 7. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista, csak rühellem azt, akinek folyton azon jár az agya, hogy hogyan lehet mindenféle szabályt kijátszani akár olyan áron is, hogy másokat veszélyeztet. Honnan tudod, hogy nem fertőzött és nem fertőző?! Sokan vannak, akik tünetmentesen esnek át rajta, de nagyon is erős tüneteket szerezhetnek azok, akiket megfertőznek.
2020. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom vki nagyon fél a koronától🤣🤣🤣egyébként az nem jutott eszedbe,hogy akárhogyan el kaphatod a korona vírust?Pl.vegyük alapúl azt hogy úgyebár gondolom a boltban kézpénzzel fizetsz...és gondolom nem pontosan annyit adsz amennyit kell tehát jár visszajáró...tudod te hogy aztat hány ember fogdosta végig előtted???Lehet több fertőzött kezébe volt már az a pénz...ha a sors akarja úgy is el kapja az ember ha védekezik hanem...nem tudom miért kell állandóan ennyire parázni...és ha elvileg ennyire halálos és veszélyes akkor hogy lehet,hogy egyik rokonom sem ismerősöm nem kapta még el???Naa de mindegy is...úgy tudom ide kérdéseket szoktunk fel tenni nem oktattni,és az adott kérdésre válaszolunk,nem bele kötni minden szarságban
2021. jan. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!