Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abból valami baj, ha...

Lehet abból valami baj, ha elhagyom a hatósági házi karantént egy estére?

Figyelt kérdés

Nem azért vagyok karanténban, mert volt koronás a közelemben vagy én kaptam volna el, hanem mert külföldről utaztam haza, de körülbelül senkivel sem érintkeztem kint sem, csak a barátommal és a családjával. Este elszeretnék menni, lebukhatok?

És kérlek ne írjátok azt, hogy veszélyeztetnék bárkit is, mert biztos vagyok benne, hogy nincsen semmi bajom.



2020. szept. 19. 14:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy járnak engem ellenőrizni minden nap, de nyilván nem este.
2020. szept. 19. 14:06
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha lebuksz, büntetést kapsz.
2020. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
(Véletlenszerűen akár este is megjelenhetnek, ez ritkább, mert este kevesebb rendőr van szolgálatba)
2020. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy büntetést kap aki lebukik. De azt kérdezem, van-e erre esély. Amúgy vidéki vagyok, nem budapesti (azt hallottam, ott többször ellenőrzik).
2020. szept. 19. 16:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Várok további válaszokat...
2020. szept. 19. 17:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy erre az esély, de megvan rá. Mindenképp kockázat. Ha nem fontos én nem kockáztatnék, ha letelik a két hét mehetsz szabadon ahova szeretnél. De neked kell mérlegelni, hogy megéri-e.
2020. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Jajj Istenem, mert azt az két hetet nem lehet kibírni bulika nélkül. :D

Örülök, hogy te házilag zsigerből tudsz COVID tesztet végezni, hogy ilyen pontosan tudod, hordozó vagy e vagy sem vagy a barátod és családja az volt e. És tetszik vagy sem, veszélyeztetsz másokat, ha már egyszer hülyeséget csinálsz, akkor vállald is fel.


Nyílván van esélye a lebukásnak, főleg ha mondjuk kisvárosban vagy faluban élsz ahol tudják mások is, hogy mi a helyzet.

2020. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem birod ki a fenekeden, akkor miért nem csináltattad meg a tesztet?
2020. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Menj nyugodtan, nem lesz semmi baj! Este nem ellenőriznek, max délután.
2020. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es, nem kisvárosban élek, bár nem is pesti vagyok, de ez egy nagy város, és amúgy sem buktam le végül, de nem hinném, hogy megismétlem. Meg gondolom azt is tudod, hogy akkor végülis pont ugyanannyi eséllyel veszélyeztetek másokat, mint például te. :D

A többieknek köszönöm szépen a választ. :)

2020. szept. 20. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!