Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tárgyaláson vajon nem modott...

Tárgyaláson vajon nem modott az ügyéyz és a bíró igazat?

Figyelt kérdés

Ma voltam tárgyaláson mint vádlott, a három órás tárgyalásban három tanú helyett csak egy tanút tudtak meghallgatni, okt 1-jén a másik három helyet 5 tanút hallgatnak meg. Ez azért volt, mert a "vallomásom" nagyon sokáig mondtam, ez elhúzta az időt.


Beszéltem ilyenről, hogy az ügyészség leírta a vádiratba az "állítólagos" bizonyítékait és plusz mondtam, hogy az esetleges leplezett eszközök is ott vannak, ha vannak. Erre az ügyész mondta, hogy nincsenek leplezett eszközök, a bíró is megismételte, csak szócserével, hogy leplezett eszközök nincsennek, csak ami a vádoratba van, meg az a halom paksaméta amit megkaptam nyomozás befejezéskor.


Mivel a leplezett eszközöket úgysem ismerem meg, valamint a vádiratban sincs leírva, azon gondolkodtam, hogy lehet vannak, csak nem árulják el. De lehet nincsennek, mert azt mondták nincsennek. Gondolom, ha lennének, akkor azt mondanák, hogy vannak, de ezt nem mondják el mi az.


Van egy olyan érzésem, hogy nem mondtak lehet igazat.


Szerintetek lehet nem mondtak igazat bírónő, ügyészúr vagy igazat mondtak?


Amúgy nem izgat annyira, mert nem követtem el amivel vádolnak.



2020. szept. 24. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak tudod hogy vannak-e vagy sem, ha elkövettél valamit.......

Amúgy ha azt mondják hogy nincs akkor hivatalosan nincs.

2020. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem igazat mondtak, nincs. Mellesleg nagyon rendes ember volt a bírónő és ügyészúr is.


Viszont amit nyomozati anyagot megkaptam, lehet az én példányomból kihagytak egy-két fontos bizonyítékot.

2020. szept. 24. 19:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytak ki, esetleg nem vesznek figyelembe.
2020. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindez csak a fejedben tortent meg. Ez is te voltal, ugyebar: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__10711847..
2020. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ja és nem e kérdezőt ítélték kényszergyógykezelésre? Olyan kérdés is volt már a minap.
2020. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Levike, már megint te??
2020. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

4. Igen az álltalad belinkelt kérdést is én tettem fel.

5. A kényszergyógykezeléses kérdést viszont nem én tettem fel, de olvastam, sőt minden kérdést olvasok, rendszeres regisztrált tag vagyok itt.

Azért van más kérdező is:).

2020. szept. 24. 20:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az okoskodással nem használtál magadnak, direkt megírtam, hogy leplezett eszköz ha nincs vádiratban sorként, akkor nem lehet bizonyíték első fokú tárgyalásodon. Akkor meg tök mindegy, hogy van-e vagy sem.

Védőd tett valamit a pénzért? A tanú vallomásának rád terhelő részein gyengített valami kérdéseivel, illetve a tanú erre adott válasza? Vagy csak elfuvarozott és hagyta, hogy hülyeségeket beszélj...

2020. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként veled született szellemi sérülés vagy valamilyen szer használatától alakult ki? Mert ha szerről van szó, örülnék neki, ha megírnád (persze csak leplezett eszközként, nehogy az ügyész úr és a bírónő meglássa, mert szerintem most is utánad kutakodnak), mi volt az, hogy biztosan ne szedjek olyat.
2020. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek ma tényleg tárgyalása volt ezen ügyben Békéscsabán (azóta rablássá átminősítették):

[link]

2020. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!