Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez sèrti bàrmilyen jogomat?

Ez sèrti bàrmilyen jogomat?

Figyelt kérdés
Amit tudnotok kell,hogy tanuló vagyok,ès az a szituàció,hogy a matektanàrom valamièrt,nem tudom mi a problèmàja velem,de nagyon ràm van szàllva.Konkrètan.Folyamatosan engem hív a tàblàhoz,mindig engem feleltet,ès a legtöbbször tanulok,de amikor nem,azt olyan mocskos undorító módon hasznàlja ki,hogy leèget az osztàly előtt,kint tart egèsz óràn,üvölt velem(de csak velem,ha nem tanulok)èn pedig megalàzva,màr-màr zaklatva èrzem magam,ès van,hogy egy-egy ilyen leègetès tönkretetszi emberi kapcsolataimat,ràadàsul volt màr,hogy olyan dologèrt hívott ki,amit nem is en csinàltam,de biztos,ami biztos lecsesz.Nem hasznàl tràgàr szavakat(de legtöbbször sèrteget.Kihez tudok jogilag fordulni?A felsoroltak alapjàn megvàdolható?Becsületsèrtès?

okt. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Vannak ilyen mocskos tanárok, sajnos nem sok mindent tehetsz, mert egyrészt semmit nem fognak tenni, ha szólsz, másrészt pedig ha megtudja, még inkább fog b*sztatni.

Hány éved van még? Valahogy bírd ki, aztán utána soha többet nem látod. Addig is pedig készülj minden órára, hogy ne tudjon fogást találni rajtad. Tudom, amúgy ezek mindig találnak valamit, de csökkentsd a minimálisra az esélyét.

okt. 9. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Én gazdasági büntetőjogi szakjogász, ügyvèd vagyok a Pázmányon.

Azt mondom: jelentsd fel a rendőrségen zaklatásért.

okt. 9. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Te egy barom vagy levike nem jogász.
okt. 9. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
vedd fel telefonnal, gyűjts elegendő anyagot. Ha megvan, akkor tudasd vele hogy felvetted és botrány lesz ha nem száll le rólad
okt. 9. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérd az osztályfőnököd segítségét előbb, hogy kérdezze meg a matektanártól, hogy miért csinálja!

Tanár vagyok és van olyan diákom, akiről én tudom hogy nagyon jó az agya, de ő nem. A baromságokkal foglalkozik órán, hülyíti a többieket, nem csinál leckét, pedig ő az egyik legjobb agyú gyerek az osztályában. Ha kicsit jobban foglalkozna a tanulással az ostobaságok helyett, egyenes útja lenne a diplomáig.

Én is vele vagyok sokszor vitában, ma is ki kellett zavarnom a teremből. Tuti azt hiszi, hogy azért mert utálom, miközben kifejezetten kedvelem és szeretném ha nem tenné tönkre az életét. EZÉRT őt gyakrabban szólítom fel, gyakrabban szólok rá ha nem azt csinálja amit kell és vele többet is vitázom órán.

Vagyis mielőtt feljelented a tanárodat, derítsd ki, hogy miért csinálja. Lehet hogy csak te hiszed hogy utál téged. De persze lehet hogy nem. Még az is lehet hogy azt hiszi te utálod őt és ő emiatt van kiakadva rád. megoldani csak úgy tudod a helyzetet ha beszélsz az osztályfőnökkel és kideríted mi a gond. Ha bárhol elkezded feljelenteni attól csak rosszabb lesz, mert még csak október van, az év végéig mindenképpen ő lesz a tanárod. Ha el is éred hogy ne feleltessen annyit, attól még ő fogja adni a jegyeidet utána is.

okt. 9. 23:14
 6/6 A kérdező kommentje:

A matektanàr az osztàlyfőnököm.Tudom,hogy valahol jót akar,hogy tanuljak,de ez nem àllapot.

Leèget,de nem kàromkodàssal,hanem direkt olyan feladatokat ad,amiket tudja,hogy a francba sem fogok tudni megcsinalni,ès fèl óràn keresztül kint àllok mint egy f*sz,az osztàly meg röhög rajtam.

okt. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!