Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet meg tenni valamit?...

Lehet meg tenni valamit? (partfogo)

Figyelt kérdés

2018-ban kerultem a partfogomhoz. 2019-ben jogerore emelkedett kozmunkat kaptam. El is mentem, elkezdtem, de hanyagsag miatt nem fejeztem be. O mondta, hogy majd keresni fog. A biro elmondasa alapjan abban az evben megtortent, de en errol nem kaptam levelet, nem keresett, jogi oldalon ugy olvastam, hogy a feladat korebe tartozik az en szemelyes megkeresesem, vagy ha az nem is, lakcimen valo eleresem. Nos ez nem tortent meg. Azota telefonszam valtasom tortent, koltoztem es elkeveredett az a papir, amin szerepel a neve. Nem tudtam szolni neki, hogy varandos lettem, atvaltottak a kozmunkat 31nap foghazban valo letoltendore.

Mulasztott volna, vagy badarsagot olvastam? Ha mulasztott mit tudok tenni? Varandossagra valo tekontettel kaptam masfel ev halasztast, de mondta a biro, hogy mindenkepp le kell tolteni a buntetest.



2020. okt. 20. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is hibázott volna a pártfogó, amikor elköltöztél, a telefonszámod megváltozott, és nyilván eszed ágában nem volt közölni vele az új elérhetőségeidet? Hol kellett volna keresnie?
2020. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tarthelyemrol koltoztem, a lakcimem ugyanaz maradt, ahol a mai napig el tudna erni. Hogy erjek el valakit, akinek a nevet se tudom?
2020. okt. 22. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!