Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire szamitsak? 23/N

Mire szamitsak? 23/N

Figyelt kérdés
Atvaltottak a kozmunkat 30napos foghaz buntetesre. Mire szamitsak, pestikent pesti foghazba raknak, vagy máshova? Hallottam, hogy a nok kegyetlenebbek, mint a ferfiak, mi lehet ebbol igaz? Minden erdekelne, akar sajat tapasztalat, akar ott dolgozo, amit elmondhat.

2020. okt. 20. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
A fogház az szanatórium. A fegyház a kemény.
2020. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Fene se tudja, szerintem a 30 nap nem elég ahhoz, hogy kiszúrjanak odabent és kicsináljanak. Általában azokat bélyegzik meg rövid időn belül, akik súlyosabb bűncselekményt hajtottak végre (például akik gyilkosok, erőszakolók, vagy valamilyen gazdasági bűncselekményt elkövető egyén). Gondolom te nem olyan komoly dolog miatt kaptál 30 napot, mert akkor nem fogházba mennél. Vagyis nem fognak megbélyegezni se, meg talán a fogházban nincsenek annyira infernális emberek.


Szerintem nem lesz rosszabb, mint amikor én kerültem elsősként a Vadaskertbe. Az egy olyan hely, ahol a beteg gyerekeket rehabilitálják. Csak két hét után arra a következtetésre jutottak odabent, hogy nincs semmi bajom :D. Na mindegy, csak eszembe jutott, de ez 14 éve történt...


30 nap nem olyan vészes, lehetne rosszabb is. Nem szabják meg, hogy mit csinálhatsz, arra mész az intézeten belül, ahova akarsz. Kitartást hozzá!

2020. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem fog tetszeni, de 30 napot azert valoszinuleg ki lehet birni. Kozben szerintem ha barmikor befizeted a buntetest, akkor azonnal elengednek.
2020. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Kerüld a partvisnyeleket! :D
2020. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit követtél el?
2020. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Hààt. Nők között is meg leszel járatva. Ha csinos vagy pláne.
2020. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Nézd a jo oldalat … megismersz uj arcokat … megtapasztalsz uj dolgokat … megkostolhatsz uj eteleket amirol idaig nem is tudtad, hogy eheto.
2020. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 árokpart ***** válasza:
81%
2-es Te vagy nem itt Magyarországon élsz vagy nagyon tájékozatlan vagy ezen a téren. A gazdasági bűncselekményt elkövetőket Magyarországon senki nem bélyegzi meg, hiszen az egész gazdaság és politika át van hatva korrupcióval. A kinti életben is sajnos már csak hivatalos bejelentett munkát akár még takarítói állást is az akp aki valakinek rokona, ismerőse vagy bármilyen hátszele van. Ilyen légkörben miért csinálnák ki a gazdasági bűncselekmény elkövetőket. 8-as válaszoló. Nem süllyedés vagy nem süllyedés kérdése ne adja a Jó Isten, de ha véletlenül valakik azt mondják, hogy itt és ezen a helyszínen voltál és mégsem voltál ott és. pl. 7 ember vall rád és te egyedül maradsz és bekerülsz egy vizsgálati fogságba akkor majd más lenne a véleményed. Tudod ma nekem holnap neked a világ sajnos ilyen.
2020. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ma nekem holnap neked a világ sajnos ilyen.

Nekem a tegnap volt. Vagyis mar par eve.

Megsem lettem masok csicskaja.

És de süllyedés kérdése, voltam nagyon nagyon szar helyzetben, es akkor se jutott volna eszembe torvenyt szegni.

2020. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 árokpart ***** válasza:
74%
Ezzel csak az a baj, hogy sajnos ma Magyarországon nincsen törvényes és alkotmányos rend. Ezt kellene valakinek helyreállítania.
2020. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!