Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudom kérni az ügy...

Hogyan tudom kérni az ügy áthelyezését másik ügyészségre?

Figyelt kérdés
Feljelentettek zaklatásért, de később a feljelentő megbánta, hogy feljelentett, ezért mindketten a rendőrségen jeleztük, hogy közvetítői eljárást szeretnénk, át is került az ügyészségre az ügy, de vissza dobta a rendőrségre a napokban, az ügyész mindenképpen vádat akar emelni, illetve több szabálytalanságot is tapasztaltam a rendőrségen is, mert egy haragosomnak rokonai vannak ott... szeretném kérni, hogy helyezzék másik ügyészségre az ügyet, ezt hogyan illetve holt tudom kérni?
2020. okt. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem rúghatsz fel illetékességi szabályokat, mert az törvény által deklarált. A kizárási indítvánnyal is kár szenvedned, mert ez hogy haragosok rokonai... semmit nem jelent.

Nem kéne zaklatni másokat.

2020. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott bukik a szavad, hogy zaklatás ellen feljelentésnél nincs olyan, hogy meggondoltam, visszavonom.


Ad2.

Aki eltervezi, hogy feljelent valakit az pedig ne gondolja meg később, hanem vigye végig. Előtte gondolkodjon mielőtt elmegy a rendőrségre, hogy tesz-e feljelentést vagy nem. Nem feljelentés megtétele után.


Valamint nincs másik ügyészség, hanem az illetékes ügyészség foglalkozik vele.


Mondom ezt ügyvédként

2020. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szanó Bálint ügyèt aki szegedi mièrt a Bèkès megyeiek intèzik?
2020. okt. 23. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki az az általad megnevezett személy?
2020. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy szegedi faxi, nyáron kocsijával akadályozta a forgalmat szándèkosan, garázdaság miatt a Bèkès megyeiek nyomoznak, egy másik ügyèben pedig a Vhelyi bíróságon van... Allítólag ő maga kèrte az ügyek áthelyezèsèt
2020. okt. 23. 16:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek pedig akivel összebalhèztam kèsőbb megbeszèltük ès már nem is tartjuk a kapcsolatot, neki se esik jól, hogy már egy hónapokkal ezelőtt lezárt dolog miatt kell a rendőrsègre mászkálnia, ezèrt gondoltuk mindketten a közvetítői eljárást, ez esetben tiszta sor lett volna, de ez a tetű ügyèsz vissza dobta...
2020. okt. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!