Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnák az eutanáziát?

Támogatnák az eutanáziát?

Figyelt kérdés
Aki esetleg azt mondja, hogy nem az miért mondja ezt?

2020. nov. 24. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell elmagyarázni miért nem támogatja senki ép elméjű ember, az emberölést.
2020. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, valóban súlyos és indokolt esetben. Sajnos sok embernek tényleg a halál a megváltás, láttam én is olyan szenvedőket, akiknek tényleg megváltás volt már. Ja és hiába volt családtagom, de tudtam hogy jobb neki így mint kikötözve öntudatlan állapotban szenvedni hónapokat. Ez a szemellenzős ellenzés a téma iránt inkább a nem ilyen helyzetben lévők önzése, hogy minél tovább tartson az élete szegény szenvedőnek, aki a halálért könyörög már. Sokszor tényleg jobb elengedni azt aki így szenved, mert neki biztosan jobb, mint a reménytelen szenvedés ki tudja meddig.
2020. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
6%
Aki meg aka halni, az legyen öngyilkos. Könnyen, fájdalommentesen megoldható.
2020. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Igen! Főleg a kötelező jellegűt.
2020. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
#3 Hogyan? Mert mondjuk ha amcsi vagy veszel egy Colt-ot és fejbe lövöd magad.
2020. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

3-as. Aki magatehetetlen, öntudatlan az nem tud öngyilkos lenni!

Ha csak gépek tartják életben, és még fájdalmai is vannak, akkor igen Egy orvosi konzilium döntsön arról, hogy már nem gyógyulhat fel..

2020. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jobb lenne, ha lenne eutanázia. Rengeteg öngyilkosság történik, legalább ha ezeknek az embereknek egy része eutanáziát kérne, biztos, hogy lennének olyanok közülük, akiket sikerülne megmenteni szakemberek segítségével, de ha nem is sikerülne rávenni őket, hogy adjanak még egy esélyt terápiának/kezelésnek akkor is legalább a haláluk nem 10 percnyi szenvedésből állna...
2020. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen, támogatnám. Tavasszal voltam kórházban. Láttam betegeket, akik évek óta lebénulva. Alfelük széklettől vizelettől szétmarva. A legkisebb mozdítástól ordítottak a fájdalomtól. Orvosok, nővérek, igaz halkan azt mondták neki ez már megváltás lenne. Na és lehet ezek még évekig fognak szenvedni. Bizonyos jól meghatározott esetekben támogatnám.
2020. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Aza fő aggájjom ezzel, hogy ha engedélyezett lenne az eutanázia, akkor ez kibúvó lenne a gyilkosság alól.


PL: nagyszülöt eltennék láb alól stb...

2020. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen.
2020. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!