Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vodafone üzletben személyesen...

Vodafone üzletben személyesen vásároltam egy készüléket december elsején (2 nappal ezelőtt) részlet fizetéssel, 2 év hűség aláírásával, de sajnos a készülék mégsem felel meg az elvárásaimnak. Van bármilyen módom visszavinni?

Figyelt kérdés
A készülék be lett kapcsolva, azonban a töltő, fülhallgató még érintetlenül a dobozban van, valamint a készülékről sem került le a fólia.

2020. dec. 3. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Vásárláskor nyilván elolvastad a szerződést. A szerződési feltételek valószínűleg most is elérhetőek online, a Vodafone honlapján. Sőt, van egy ügyfélszolgálatuk is, akiket bátran felhívhatsz.

Félsz tőlük?

Ne légy ennyire életképtelen.

Vásárláskor édesanyád fogta a kezed, vagy azt meg tudtad oldani egyedül?


Mit gondolsz, mi honnan a pokolból tudjuk, milyen szerződést kötöttél?

2020. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tipikus, hogy névtelenül csak egy mocskosul tapló választ képes adni az ember. Ilyen ez a mai világ.

Valóban van ügyfélszolgálat, amit 2 napja nem sikerül elérnem.

Valóban van ÁSZF, amiben nincs válasz a problémámra.

Nem ismerjük egymást, én nem vagyok egy sértődős típus, de kérlek ne válaszolj így névtelenül kommentekben, mert sosem lehetsz tisztában a másik érzelmi stabilitásával és élethelyzetével. Bár nyilván ez sokat elmond a saját intelligencia szintedről, szóval nem tudom várjak-e mást. :)

2020. dec. 3. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs
2020. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Érdemes tovább próbálkozni az ügyfélszolgálattal nekem sikert most 10 perc alatt elérnem. Ha ez nem sikerül érdemes befáradni egy vodafone üzletbe, ezeket a google maps segítségével könnyedén megtalálod, ott tudnak a számodra tájékoztatást nyújtani.


Sok sikert!

2020. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyanra nincs csere h "nem tetszik" nem felel meg az elvarasaimnak. Elotte utana kell olvasni, barhol meglehet tapizni
2020. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Vásárláskor nyilván elolvastad a szerződést. A szerződési feltételek valószínűleg most is elérhetőek online, a Vodafone honlapján. Sőt, van egy ügyfélszolgálatuk is, akiket bátran felhívhatsz.

Félsz tőlük?

Ne légy ennyire életképtelen.

Vásárláskor édesanyád fogta a kezed, vagy azt meg tudtad oldani egyedül?


Mit gondolsz, mi honnan a pokolból tudjuk, milyen szerződést kötöttél?


Toportyán Gábor


---

Nos, így már elfogadod a válaszomat, névtelen?

2020. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha hibás lenne, kicserélnék, de mivel az igényeidnek nem felel meg, így most 2 évig mégis fizetheted. Ha kérdezel a Vodától bármit, telefonon tedd. Ott nem hatudhat a hangrögzítés miatt. Személyesen meg olyat mondanak, ami az ő személyes statisztikájának romlását nem befolyásolja... (Szóval, ha kell hazudik is.)
2020. dec. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A készülék nem hibás, de korántsem hozza azt a szintet, amit a gyártó ígér, ez nyilván nem a vodafone hibája, azonban jogosan vannak elvárásai a vevőnek, aki 200 ezer forintot fizet érte...

Visszavették, előtte egyébként telefonon is elértem őket, az előfizetésem fajtája lényegtelen volt a fennálló probléma megoldásához.

Köszönöm a válaszokat...

...majdnem mindegyik segített valamiben! :)

2020. dec. 4. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
na es melyik keszulek nem szolgalta ki az igenyeidet
2020. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# amelyikről nem jön le a fólia.
2022. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!