Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most újévkor lehet tűzijátékozni?

Most újévkor lehet tűzijátékozni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem köztéren vagy ilyen helyeken. De ha vakakinek nagy udvara van és a családdal kimennek annak a végébe?

2020. dec. 16. 20:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben ismerős is mondta, hogy megüthetjük a bokánkat szilveszterkor, ha tüzijátékozni akarnánk. Bár azt nem értem, 20:00-ig miért is ne lehetne, hisz 16 fele már sötétedik, de hát a nagy okosok biztos tudják. 🤷‍♀️ (Nyilván tömeg nélkül gondoltam ezt megvalósítani..)
2020. dec. 21. 01:20
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tűzijátékozni.


A helyzet a következő: a rendelet amit kiadták, korlátozza az árusítást, de csak abban az értelemben, hogy idén nem adható ki engedély konténeres árusításra, továbbá megtiltja a kat 3 használatát, illetve a kat 1 és kat 2 közterületi használatát.


Tehát a kat 1-2 termékeket magánterületen ugyanúgy használhatod, mint az év bármely napján. A rendőrség állásfoglalása szerint is, azaz nem fognak érte megbüntetni.

2020. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm. Az a baj, hogy igaz, hogy utána lehet járni dolgoknak, de a hivatalos nagyon hivatalos nyelven van, máshol meg minden hülyeséget lehet olvasni, és akkor döntsem el, hogy mi igaz, mi sem. Lényeg a lényeg, köszönöm a választ. :)
2020. dec. 22. 00:29
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Felpakolsz mindent egy deszkára,rögzíted,összekötöd kanóccal,csillagszóróval,kiviszed,vagy kiviszitek,meggyújtod,futás haza,sör,bor,pezsgő kinyit,azt megy a finálé...
2020. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Akkor már inkább kis RC autóra :)
2020. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A családban van kis elemes műanyag távirányítós kocsika is. 😂😂😂
2020. dec. 26. 20:01
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"8 a g.ci nyuggerek majd beköpnek hidd el, a mi utcánkban minden évben megy a hőbörgés pedig már megpróbáltam azt is hogy szólók előtte 1-2 nappal ....

"


Idén egy havernál szilveszterezünk. (Kijárási tilalom?) :D Neki van egy kutyás szomszéda aki ráadásul még szaporító is, teljesen feketén számla nélkül főállásban, és ő papol a felelősségteljes kutyatartásról. Na mellette fogunk felküldeni 5db 100mm-es 3db 150mm-es és 2db 200mm-es bombát éjfélkor. :) Mire kiér a rendőr csak a hűlt helye marad mindennek...

2020. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nos, egyik szülőmnél a kert állapota miatt is feljelentettek már minket a ,,kedves,, szomszédok, szóval én már semmitől nem lepődök meg. (Teljesen jogtalan feljelentés volt, a rendőr is kijött, röhögött egy jót...)


Viszont én is egy barátnál leszek, szóval már annyira nem aktuális a kérdés számomra. :)

2020. dec. 28. 00:19
 19/23 anonim ***** válasza:

Idén inkább én is skippelem, hiába törvényes akkor is kihívná 1 szomszéd a rendőröket, feleslegesen meg nincs kedvem cirkuszolni, utána meg persze még ő lesz felháborodva.


Majd megmarad nyárra vagy jövőre ( 1. 2. kategóriás cumók)

2020. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

[link]


Sajnos tényleg semmit nem lehet...

2020. dec. 29. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!