Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az első 50 kommentelő kap 55...

Az első 50 kommentelő kap 55 millió eurót? Miért? Miért nem tiltja a facebook?

Figyelt kérdés

Csomó ilyet látok, kérdeztem a kommentelőket, hogy adóztak e utána, de szerintem nem értették. Érdekes, hogy azt , hogy "Toroczkai László " ki tudja szűrni a face, a kamu átverő xarokat pedig nem.


Írtam a kommentelőknek azt is, higy írják be a banszámlaszámukat, mire fognak utalni? Vagy legalább a posta címet, kiviszi a postás, biztos. Egy le is írta hol lakik :(.



2020. dec. 22. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Engem is idegesít. Most nézzem át a 40 ezres csoportom tagjat egyenként, hogy kitilthassam a cigányokat? Mert azok osztogatják ezt.
2020. dec. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már utalták, szerencsére a technikai fejlődésnek köszönhetően 5 másodperc alatt megtörtént. Persze lepontoztok, mert irigy ebek vagytok. És én ezt a Fidesznek utalom, mert védi Európát tíz éve. Az évtized embere Csurcsátnál is virtusabb.
2020. dec. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A nyuggereken kívül ki használ még facebookot?
2020. dec. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenki
2020. dec. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 ez miért fontos? Egyébként még soha, mizofób vagyok meg rettegek a betegségektől.


#2 moderátor vagy, akkor illik figyelni, hogy ki mit oszt meg, nekem is volt csoportom és kétszer megnéztem kit engedek be.


#3 oké.


#4 baleseti hírek meg határinfó miatt pl. én.


#5 van aki twittert használ, nem sokan , de nem is ritka.

2020. dec. 22. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké boomer, de ne használj facebookot.
2020. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Miért lennek boomer?
2020. dec. 22. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!