Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol lehet beperelni a facebook...

Hol lehet beperelni a facebookot,ha nem tette a kötelességét?Történt hogy jelentettem egy embert,("nekem adja ki magát" címszó alatt)és a facebook nem tett semmit.Még csak fel sem függesztette ellenőrzésre!

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
jelentsd be mégegyszer...az egyik, ha nem az egyetlen dolog, amit szinte rögtön kivizsgáltak mindig, az a személyi visszaélés...most covid miatt állítólag ez lassabb...nekem volt már ezzel többször dolgom, eddig mindig felfüggesztették a csalót, akit jelentettem ilyen okból.
2020. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hogy eljutott a bejelentésed a facebbokhoz,és nem elakadt egy szerveren?Mert ha kémprogram van a gépeden...
2020. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Sehol.
2020. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Beperelni??Amerikában,csak legyen párszázezer dollárod hozzá.Sok sikert,majd pár év múlva írd meg hogy mire jutottál.

Kártérítést szeretnél tőlük?Ha igen mennyit?

2020. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

A Facebook egy magáncég, ami az adatainkkal kereskedik, önkényesen törölhet/fenthagyhat tartalmakat és nem kötelessége megbüntetni azt, aki neked adja ki magát.


Azon csodálkozok, hogy miért nincs már annyira tele a töke mindenkinek azzal a xarral, hogy más, normális alternatíva lépjen a helyébe.

2020. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de a visszaélés,szerepel a btk-ban...
2020. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
A ma 15:07,és ma 15:10 es is ilyenekben "utazhat" ;)
2020. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert nem jelented fel a rendorsegen?
2021. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!