Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehet jelenteni a szomszéd...

Fel lehet jelenteni a szomszédot ha még karácsony napján is láncfűrészezik folyamatosan?

Figyelt kérdés

Kiváló helyen lakunk, az év 365 napjából 365 napon a láncfűrészt kell hallgatni, mert csupa pszichopata költözött ide (persze mind azután miután már mi itt voltunk), túlzás nélkül minden fát kivágnak, már kb. csak a mi telkünkön van itt a környéken. Nem számít hogy hétköznap van vagy hétvége, reggel 7 vagy délután 6, nyár közepe vagy karácsony (lásd most is), állandóan a rohadt tetves láncfűrészt kell hallgatni, mert ezeknek az elmebetegeknek ellenségei a növények.

Na most ebből már épp elég az összes többi napon, de az már tényleg mindennek a teteje, hogy KARÁCSONYKOR is ezt kell hallgatni, délután fél négykor, mikor az ember pihenni és a szeretteivel békében töltené az időt. Gondolkodtam rajta hogy betelefonálok a rendőrségre, de nem tudom érdemes-e, foglalkoznak-e vele érdemben. De az biztos hogy valamit tenni kell mert ebből már nagyon elegem van, hogy még ilyenkor se, még karácsonykor se lehet két nap nyugta az embernek ezektől az elmeháborodottaktól akiknek az egyetlen szórakozása a pusztítás.



2020. dec. 26. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Bármikor lehet telefonálni már nincs türelmi idő mint régen .

Te is vegyél egyet és küldjed neki talán ez lesz a legjobb .

2020. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Csak ne Híró Erikát hívd ki mert lemészárolja a szomszédod.
2020. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Ha én lennék a szomszédod, ezért a kérdésrt, reggeltől estig az ablakod alatt berregtetném a láncfűrészt meg a motoros kaszát.

És a legszebb az egészben nem tudsz semmit sem csinálni, mert a saját telkén azt csinál amit akar, reggel 6-tól este 10-ig,nincs csendháborítás.

2020. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
3-as hülyeségeket írsz már nincs idő korlát .
2020. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne már, egy láncfűrésznek alig van hangja.
2020. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
A régi szomszédom december 24-én körfűrészelte a fát.
2020. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szomszédaid a Százholdas pagonyban laknak, hogy még mindig van mit vágni?
2020. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi tavaly január 1-jén reggel fél 7kor arra ébredtünk, hogy a szomszéd (panel) kalapál ezerrel :D

Nagyon fontos lehetett neki, ha ezzel kezdte az évet.

2020. dec. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Új év, új én 😂
2020. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Szilveszterkor a nagy vigadalomban szétrúgta az összes szekrényt, reggel össze kellett szögelni, mert az asszony leordította a fejét, amikor kijózanodott. Ezért nem szabad kijózanodni.
2020. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!