Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkáltató kötelezheti oltást?...

Munkáltató kötelezheti oltást? A többi lent

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 10. 13:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek lesz ilyen?
2021. jan. 10. 13:48
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Persze. Most is van nem egy munkaadó, ami megkövetel bizonyos oltásokat, vagy nem alkalmaz. Csak annyiban fog ez változni, hogy hozzácsapják a covid ellenit is.
2021. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez csak bizonyos munkaköröke igaz?
2021. jan. 10. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem.Ebban az esetben feljelentheted, vagy fordulhatsz az ombudsmanhoz.
2021. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Csak ne írják át a törvényeket...

Habár akkor sok vállalat lehúzhatja a rolót, mert ahogy látom sok helyen az ezer éves külföldön már agyonhasznált gépekkel akarják megváltani a világot. Szóval olyan gyorsan nem fognak új automatizált gépsorokat beszerezni, mégha annyira is mondogatják. Ez még mindig csak a balkán....

2021. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
8%

Miért ne követelhetné meg?

Magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, ha nem oltatod magadat. Az én cégemnél nem maradnál a helyeden, ha kiderül, a kollégákat fertőzted, csak mert te tudomány- és oltástagadó barom vagy.

2021. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha a kormány nem teszi kötelezővé akkor a munkáltató nem. Ahogy iskola sem.

De olyan helyek ahova nem kötelező menni vagy nem kénytelen az ember bemenni ott kérhetik.

Külföldi utazáshoz is kellhet de pl nehezen tudom elképzelni hogy mondjuk az Ukrán határőrök ezt mennyire fogják komolyan venni, főleg ha van nálad némi hrivnya.

2021. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
"De olyan helyek ahova nem kötelező menni vagy nem kénytelen az ember bemenni ott kérhetik."-akkor bemegyek,rendőrt hívnak,feljelentenek én is feljelentek mert érvein nekem is lennének bőven..megéri ez nekik,ha tömegek cselekszenek hasonlóképp mint én?
2021. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!