Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Informatikai szakon a gyakorla...

Informatikai szakon a gyakorlati órákat megtarthatja az iskola (okj) bent a suliban?

Figyelt kérdés

Konkrétan rendszerüzemeltető okj. (Igen tudom hogy megszűnt már, de a folyamatban lévő képzések befejeződnek nyilván...)


Fontos: Ezek nem szakmai gyakorlatok (cégeknél dolgozva) mint pl pékeknél, ácsoknál, autószerelőknél stb, tudom hogy azok elvileg most is mennek. Rendszerüzemeltetőben nincs szakmai gyakorlat, még nyáron sem.


Ezek azok az órák amiket az iskolában számítógépes teremben töltöttünk el, vagy olyan órák ahol technika teremben pl kábeleket készítettünk.


Osztályfőnök okoskodott ma egyet, de szerintem nem fog sikerrel járni mert ezek sima órák. Szerintetek?


2021. jan. 11. 10:59
 1/8 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
82%

Sajnos megtarthatja.

Ez erősen függ a képzési központtól és vezetőjétől. A jelenlegi szabályozás azt mondja ki, hogy a gyakorlati órákat meg kell tartani.

A mi centrumunkban viszonylag értelmes a kiíró, pontosan érti, mi a vírus lényege. De o1g és az apparátus alapvetően nem ilyen. Ha a gyakorlati órát jelenlétinek írja ki, ott kell lenned.

2021. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"A jelenlegi szabályozás azt mondja ki, hogy a gyakorlati órákat meg kell tartani."


Ezt betudod másolni? Szerintem kevered a szakmai gyakorlattal.

2021. jan. 11. 11:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk érdekes lesz hogy pl 1-2 óra otthon, 3-4 bent, 5-6 otthon, 7-8 meg bent úgy hogy én 50km-re lakok.
2021. jan. 11. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk minden óra a suliban van - villanyszerelő okj
2021. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az 100% hogy nem létezhet. Esetleg nem állami?
2021. jan. 11. 15:11
 6/8 A kérdező kommentje:

Na megérkezett a válasz az igazgatóságtól, ezeket az órákat nem szabad megtartani. Kizárólag a szakmai gyakorlatokat.


Tehát #1 hülyeséget mondott (keverte a szakmai gyakorlatokkal)

2021. jan. 11. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem állami, amúgy az egyetem egyik előadójában van. Mi bemehetünk, az egyetemisták nem
2021. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nàllunk nem :( tartjàk
2021. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!