Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetésre számíthat...

Milyen büntetésre számíthat az aki letöri egy autó tükrét és a kárt megtéríti ?

Figyelt kérdés

Mondjuk büntetőfékezik egy gyökér, leverem tükrét, de kifizetem, csak pár rossz pillanatot okoznék neki pl.


Nem szándékozom ilyet tenni!


2021. jan. 18. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A tulajtól függ,hogy tesz-e feljelentést.


Ha "rendezitek", azaz kifizeted a tükröt, akkor nem kapsz büntetést.

2021. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy autóba szerelhető telefontartó olcsóbb, mint egy tükör letörése, 500 forint. Letöltesz rá egy olyan appot, amivel fedélzeti kameraként működik, felveszed a büntetőfékezését, és akkor örökre eltiltják a vezetéstől.


Próbálj meg nem izomagyú lenni, van jobb megoldás is a gyökerek elintézésének.

2021. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kárt megtéríted, az enyhítő körülmény ha feljelent. Attól függetlenül még garázdaság (értéktől függően, mert egy elektromos, fűthető tükör elég drága tud lenni + munkadíj). Tehát egyáltalán nem úgy működik, hogy bármit tehetsz, ha milliárdos vagy, akkor felgyújthatod bárki házát, majd kifizeted a kárt és gond megoldva.
2021. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha kifizeted akkor is ott van, hogy kárt okoztál neki, és neki kell foglalkozni a javíttatással. Persze ha rádobsz még egy ötvenest, százast a fáradozásáért, akkor lehet, hogy elnézi.
2021. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogy tiltják el.. ezeket nem tiltják el.


Bocs, csak nagyon felcseszett egy tróger, aztán megálltam kiírni magamból, nem vagyok én izomagyú, csak beengedtem , hogy ne pusztuljon meg és a szembelévő se legyen rosszul, erre satuzik ötöt.. hát rohadjon meg az ilyen. Komolyan veszek baxki egy Hi Lux-ot vadráccsal.. satuzzon annak.

2021. jan. 18. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!