Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van olyan bíró, aki még nem...

Van olyan bíró, aki még nem küldött bűnös embert a börtönbe vagy minden bíró ítélt már letöltendőre bűnöst?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A járásbíróságon/kerületi bíróságokon akad. Nemcsak azért mert fiatalabbak ott még a bírók hanem mert a kisebb bűncselekmények tartoznak oda
2021. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Levi.....
2021. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

*ke


Kihagytad utolsó!

2021. jan. 20. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont járásbíróság érdekel.
2021. jan. 20. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

3!

Nem voltál ügyes kedves Levi! Ezért nem jár se dicséret ("ke") se a keksz!

2021. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A válóperes bírók sem küldenek senkit börtönbe, vagy ahol a per tárgya nem bűncselekmény.
2021. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Engem büntető érdekel.


Egyébként, ha gondoljátok, aki akar eljöhet március 2-án a tárgyalásomra. Az elsőfokú tárgyalásom övetkező negyedik napja lesz a Békéscsabai Járásbíróságon. 11 órakor. Nyílvános, azonban a tárgyalóterem kicsi és egy sor székek vannak egymás mellett kb. 10 db. Én közéoen űlök a bírónővel szembe.


Lesz még hely, azonban helyszűke miatt a tanács elnöke, a bíró megszabhatja a hallgatóság létszámát pláne most mikor a 2 métert be kell tartani. De befér még 3-4 ember.


Nem tudom ki hol lakik, de én Debrecenben és onnan el kell utaznom.


Tanúk most nem lesznek, mert kihallgatta már mindet a bíróság, lesz hely. 50 perc tv nézés, iratismertetés, és akár perbeszédek is lesznek.

2021. jan. 20. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!