Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel szabad tenni netre a...

Fel szabad tenni netre a vizsga segédanyagot?

Figyelt kérdés

Egy elég hasznos jegyzetet kaptam még 1 éve, sok -sok ember nem tud csak neten tanulni, nekem van 20 oldal jegyzetem. Felteszem netre akkor szerző vagy bármi jogot sértek? Vagy azzal, hogy olyan oldalról screenahotolt képet teszek fel ami fizetős?


Eleve aki most a járványba jelentkezik rá kifizeti csak nem kap elég segédanyagot a biztos vizsgatudáshoz. Nekem meg van hozzá 1-2 ilyen képem /jegyzetem.


Vagy hagyjam a francba, hisz nekem sem segített senki?


2021. jan. 22. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy ne tedd fel, de ha valakivel jóban vagy, akkor megemlítheted neki, hátha szüksége lehet rá, és akkor el tudod neki küldeni.
2021. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen téma?
2021. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gki
2021. jan. 22. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a szerzője, összeállítója engedi, akkor felteheted.


Fizetős oldal screenshotja nem publikálható, mivel az az oldal tulajdona, s nem véletlenül kérnek pénzt a megtekintéséért.

2021. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyire törvényes, de esetleg facebookon vagy akárhol csoportokban kiírhatod posztként hogy szívesen elküldöd privátban nekik. Tudom több munka, de hátha szabályosabb
2021. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tehetem fel sehova, leírták, hogy ne terjesszem. Mondjuk érthető.
2021. febr. 5. 16:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!