Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A hálapénz törvényt ki lehet...

A hálapénz törvényt ki lehet kerülni?

Figyelt kérdés

Tehát illegális adni és elfogadni..


De mi van ha én egy szülés vagy egy műtét előtt elhívom az orvost egy kávéra és mint "barát" szépen oda adom neki a pénzt. Ez így teljesen legális nem?



2021. jan. 25. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem legális, éppen hogy még inkább törvényellenes!
2021. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj,megoldják a dokik. Nyílt titok,hogy melyiknek mennyi a tarifája,nincs törvény,amelyik ezen változtatni tudna,maximum óvatosabbak lesznek.
2021. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Csináld csak! Remélhetőleg szépen lecsuknak téged és a dokit is, és az összes szemét hálapénzt adót, és vevőt.
2021. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolod ezért lecsuknak valakit,pláne egy dokit? Akkor egy sem maradna. Naiv vagy...
2021. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Álbetegekkel fogják tesztelni őket, szóval az ismeretlenekkel vigyázni fognak, de ha régóta visszajáró páciensről van szó, akkor elfogadják majd. Az valószínűtlen, hogy egy álbeteg hónapokig járjon az orvoshoz.
2021. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem fogja őket tesztelni,ahogyan a magánprakszisuk számlaadását sem nézik. Az orvos társadalom az,akihez sosem nyúlnak hozzá,mondjon bárki,bármit. Ezzel csak elüldöznék őket külföldre,vagy a magánkórházakba,magánprakszisokba.
2021. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Akkor most mondok egy extrém példát: ha van egy idős beteg akinek a gyereke orvos és ő kezeli, akkor a szülő a kezelés ideje alatt nem adhat a gyerekének pénzt (hivatalosan)?


Egyébként én nem értem miért lenne olyan nagy bűn hálapénzt adni..

2021. jan. 25. 14:19
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert az a korrupt egészségügy fő okozója.

Hozzátartozót nem fog kezelni senki.

2021. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Miért ne kezelnének hozzátartozót?
2021. jan. 25. 14:30
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként én nem értem miért lenne olyan nagy bűn hálapénzt adni.."


Azért, mert elvárják, és így, aki nem tud fizetni, hátrányba kerül, ha vele kevésbé gondos az orvos, mert nem kap hálapénzt.

2021. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!