Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nemi erőszaknak számít?

Ez nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A volt barátom mindig kérlelt, hogy csináljuk egy kicsit gumi nélkül. Ekkor még nem szedtem semmiféle hormonális fogamzásgátlót és paráztam a terhességtől, így nem engedtem meg neki. Egyszer, egy buli után, mikor eléggé be volt rúgva, szintén megkérdezte, én mondtam neki, hogy nem szeretném, ekkor rámmászott és belémhatolt. Kiabáltam alatta és próbáltam leszedni, de esélyem sem volt ellene, kb. egy-két percig tartott, mire leszállt rólam. Ezután közvetlenük szakítottam is vele, ez pár éve történt, viszont a napokban valamiért elgondolkodtam, hogy ez akár tekinthető nemi erőszaknak is? A másik kérdésem pedig az lenne, ogy sok nő találkozott már rákényszerítéssel vagy lelki zsarnoksággal a párja részéről a szex terén?

2021. jan. 25. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
95%
Ez kőkemény nemi erőszak. Simán feljelentettem volna. Lehet akárkid, a nem az nem.
2021. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
72%
Volt nekem is análbolond gumifób párom. Emiatt is basztam ki. Keressen magának egy pasit akinek a valagát rojtosra dughatja, de hagyjon engem békén. Megkapta, hogy ha még egyszer alkudozni kezd a témával, repül. Jött a bezzeg az xy... Mondom oké, bezzeg az én exem nem volt látenzbuznyák, mint te. Lépek is hozzá, ő legalább biztonságban meg tud dugni rendesen.
2021. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez az.


(Naponta jonnek hasonlo kerdesek es megy a szoveg, hogy a nok normalis pasira vagynak. Latszik, mennyire.)

2021. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Amúgy az a szomorú, hogy 'papír alapon' minden rendben volt ezzel a fiúval. Értelmiségi, kedves és nyitott volt, aztán szépen elvesztette az eszét :(
2021. jan. 25. 16:05
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Nezz korul az oldalon. A legkattantabb emberekrol is leirjak, hogy milyen csodalatosak voltak. Igazabol, csak nem kene annyira a rozsaszin kodben lebegni es az osztonok utan menni. Mindjart jobban lehetne latni, hogy milyen a masik.
2021. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Úgy szexel veled, hogy te szóban is meg fizikailag is próbálasz ellenállni. Ehhez még nem is kell valamiféle ultra feministának lenni, hogy erőszaknak nevezzük.


"Értelmiségi, kedves és nyitott volt"


Nem csak lecsúszott putrisok követnek el nemi erőszakot.

2021. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az. Kár, hogy ilyen későn jutott eszedbe, mert annál jobban elavul a dolog. Te hát minnél előbb feljelented, annál jobban bizonyítható. De remélem rács mögé kerül pár évre.

"sok nő találkozott már rákényszerítéssel vagy lelki zsarnoksággal a párja részéről a szex terén?"


Nem vagyok ugyan nő, de hasonló barátnőm nekem is volt.

El is hajtottam a francba..

2021. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem is értem, hogy merül fel a kérdés. Ez gyakorlatilag tankönyvi eset.
2021. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%

"Amúgy az a szomorú, hogy 'papír alapon' minden rendben volt ezzel a fiúval. Értelmiségi, kedves és nyitott volt, aztán szépen elvesztette az eszét :("


Én ffi létemre eléggé egyenjogúság-párti vagyok, de azért a helyedben mellégondolnám a következőket:


- A barátod volt, nem egy idegen.

- Buliban voltatok, ivott, be volt rugva.

- Gondolj bele abba, mi lett volna, ha egy vadidegen tesz rajtad erőszakot és nem ő?


Szóval, ez is nemi erőszak volt, csak éppen nem az a betonkemény.

2021. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2021. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!