Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha a google a hirdetések személyre szabását és youtube nézési szokásaimat követő letiltott, kikapcsolt állapotot folyton újra és újra felül akarja zaklató módon vizsgáltatni és én ezt már rohadtul unom?

Figyelt kérdés

Nem törlök sütiket, nem törlök előzményeket, semmit nem teszek, a böngészőben google és youtube-ra lépve mégis rendszeresen feljön az az ablak, ahol elég macerás mindig újra és újra kikapcsolni a hirdetések személyreszabását, youtube követést. Szándékosan többlépcsős módon több menüben megnehezítve lelassítva lehet csak kikapcsolni külön hirdetéskövetést, youtube és a harmadikra már nem is emlékszem csak mindig automatikusan kikapcsolom.

Valamelyi böngészőben pl. Firefox-ban van olyan, hogy ezek a google spionok egy gombnyomásra kikapcsolhatóak?



2021. jan. 30. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:
szándékosan tettem törvények, jog kategóriába a kérdést, jogi lehetőségek is érdekelnek, a technikai mellett. persze nem vagyok naív, értelmetlen harc ez jelenleg.
2021. jan. 30. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavaróak, de adblock tiltja a hírdetéseket stb-k nagyrészét és el is fogadhatod, úgy is minden gyűjt adatokat rólad :D
2021. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ablak jön fel? Tegyél be róla képet.
2021. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tepepítsd az uBlock és Ghostery pluginokat a böngésződbe. Mobilon tölts le reklám és követő blokkolós böngészőt.
2021. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a YouTube nézési szokás, követés?
2021. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!