Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrség amikor lefoglal...

A rendőrség amikor lefoglal egy telefont, követelheti a gyanusítottat hogy oldja fel, utána meg ha nincs belépve a facebookra akkor a facebook email/jelszó párost adja meg?

Figyelt kérdés

Ha igen, az nem megy az ellen hogy nem kell magunk ellen vallani?


Egyszer olvastam valahol (talán itt egy kérdésben) hogy követelheti és ha nem teszünk eleget akkor ránkhúzzák hogy akadályoztuk a nyomozást ami szerintem a vicc kategória.


Persze lehet az egész sületlenség és nem szoktak ilyet kérni, sok itt a laikus aki jogi tudás nélkül ossza az észt, a társadalmi normáknak megfelelő válaszokat meg felpontozzák akkor is, ha jogilag valótlan.


2021. febr. 3. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Kérhetik.
2021. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszoló nem tudom, mi a bánatot keres itt?


Nem.

Senki nem köteles magára nézve terhelő vallomást tenni, magáról bizonyítékot szolgáltatni egy büntetőügy GYANUSÍTOTTJAKÉNT.

A bizonyítás a vádló [ügyész] dolga.

2021. febr. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!