Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekményt követek el?

Bűncselekményt követek el?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy van egy ember ő nem ismer engem és énse őt. Valami facebook csoportba feltöltött a kártyájáról egy képet. Első oldal hátsó oldal. Aztán pár perc múlva törölte. Én pedig lementettem..Nem is tudom minek..hiszen nem lennék képes mástól elvenni..sőt azóta kitöröltem a képet. De átfutott a fejembe hogy mi lenne ha...Az ilyeneket könnyen lenyomozták és irány a sitt? Vagy hogy működik ez? :) Előre is köszönöm a válaszaitok!

2021. febr. 11. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan bűncselekményt követsz el, de ennyiből le lehet nullázni következmények nélkül, ha van egy kis gógyid.
2021. febr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem szívesen nulláznám le..főleg úgy hogy már töröltem. De alapvetően az is a fejembe járt hogyha mégis megpróbálnék ezzel a kártyával fizetni akkor ip cím alapján visszakeresik stb.. Na mindegy köszi a választ!
2021. febr. 11. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Torböngészőt használsz, akkor nem tudnak IP alapján visszakeresni. És nem "fizetsz" a kártyával sehol, hanem bitcoin számlára utalod, amivel szintén nem tudnak mit csinálni. Na, tehát nincs gógyid hozzá, annyi a lényeg.
2021. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerem ezeket a dolgokat, de majd talán egy párhuzamos dimenzióba a rosszabbik énem megcsinálja ezt :S!
2021. febr. 11. 00:45
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
#3 tévedés. Bárhonnan bárkit visszanyomoznak ha akarnak, max több lépésben. A tor is csak akkor fed majdnem tökélet3s3n, (szigorúan csak majdnem), ha megfelelő a beállítás tűzfalon stb, és a Bitcoin pénzmozgás is visszanyomozható, hiába állítják, hogy nem.
2021. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, simán vissza tudnának követni és 1-2 évet simán rád húznának csalásért.
2021. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5/6


Csak nem a magyar rendőrség.

2021. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyerekek képét szedtem le a facebbokról és az a profil képem, mert pedofil vagyok
2021. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!