Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 3 rendbeli becsületsértés...

3 rendbeli becsületsértés miatt kell kihallgatásra mennem hétfőn, bevághatnak előzetesbe?

Figyelt kérdés

3 hete volt egy kis afférom a rendőrökkel, egy nóném kihalt mellékutcán kérték számon, hogy miért nincs rajtam maszk. Én meg nagyon durván kiakadtam, hogy mit képzelnek magukról. Kutyáknak, és genetikai hulladékoknak neveztem őket... előttük vágtam földhöz és tapostam meg a maszkot. Kaptam egy 350 ezres bírságot és csütörtökön a gyanúsítotti idézést "BTK 227. § a. pontja szerinti, három rendbeli becsületsértés" miatt. Bírságot persze nem fizettem ki, mert nincs miből. Csak a barátnőm fizetéséből élünk, annak majdnem felét viszi az albérlet.


Április óta nincs munkám, csak fekete alkalmik, de január óta az sem, és már nagyon de nagyon elegem van a korlátozásokból (működnek? NEM.) és kimondhatatlan gyűlöletet érzek minden egyes szerv és politikus iránt akinek ehhez közük van.


Szóval kérjek kirendelt ügyvédet?



2021. febr. 20. 21:54
 1/6 anonim válasza:
84%

Nem tudom, de olyan nehéz lett volna felvenni azt a maszkot?

Azt hiszed mindenki aki hordja az egy birka igaz? És te vagy a megváltó aki mindenki ellen megy, mert ha nem tesszük soha nem lesz változás.

Tessék, nagy változás történt, kaptál 350 ezres bírságot, a világ ugyanúgy megy tovább.

Sokunknak elege van a helyzetből, de a szabály az szabály. Ha ellene mész csak a saját károdat látod belőle.

A rendőröket pedig kutyának és genetikai hulladéknak nevezed, mert végzik a munkájukat? Jó hogy nem hajtanak előtted fejet, amiért nem féled a vírust és megtaposod a maszkod.

Erre van erőd és energiád, de egy munkahelyet nem tudsz találni, és a barátnőd pénzéből éldegélsz? Hát mit ne mondjak, egy genetikai hulladékkal van dolgunk.. Nem hiszem el, hogy április óta egy olyan gyárat se találtál, ahova elmehettél volna dolgozni.

2021. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Kutyáknak, és genetikai hulladékoknak neveztem őket... "


Normális embere esetén elég valószínűtlen történet.

2021. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*ember
2021. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te egy genetikai hulladék vagy kérdező. Ezt jól megnyaltad, mert a 350et ezekszerint kapásból nem tudod fizetni, meg van 3 rendbeli minősített becsületsértésed.

Gratulálok. Majd ha idaáig eljut az agyad, mérlegeled megérte-e.

2021. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak letartóztatni. Eddig sem tették. Sőt még 350 ezren kívűl abból a 3 rendbeliért sem fognak letöltendő börtönre ítélni.
2021. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel rendőrök ellen követted el, közfeladatot ellátó személy esetén ez közvádas ügy...


Lesz majd tárgyalásod és magánvád esetén kapnál egy próbára bocsájtást, de ezt benézted úgy, hogy valszeg pénzbírság is lesz + mehetsz elmeszakértői vizsgálatra amit megint rólad gombolnak majd le bűnügyi ktg címén, hacsak nem azt állapítja meg a dili doki, hogy nem vagy beszámítható, mert akkor gondnokság alá kerülsz és lehet a bnőd a gondnokod...

2021. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!