Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik füvezgetnek miért nem...

Akik füvezgetnek miért nem gondolják, hogy azt tökre érezni? Utcán szoktam érezni nyitott ablakból jön ki, aztán szembejövő ruhájából jön néha, vagy pl parkban állnak vagy padon ülnek és illatoznak.

Figyelt kérdés
Tudom milyen az illata mert régen voltam egy társaságban ahol kínálgattak beleszívtam egyet de nagyon nem hatott meg nem is akartam hogy hasson, de az illatát megjegyeztem. Ezt miért hiszik hogy ezt az erős illatot nem lehet beazonosítani? Ha én be tudom gondolom mások is érzik akik elől titkolni akarják.
2021. febr. 25. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Budapest már régóta egy leprafészek,magasról tesznek a drogosokra a helyiek.
2021. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted csak Budapesten füveznek? Nem nagyon vagy képben.
2021. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez amúgy nem is Bp, kisebb városokban is érezni.
2021. febr. 25. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Mindenfelé igénytelenek az emberek, mint a korcs kóborkutyák.
2021. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Deutsch Tamást.
2021. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

A magyarok már régen legalizálták maguknak a füvet, elmúltak már azok az idők amikor Lenke néni a Szomszédokban arról beszél, hogy a szomszéd fiú meghalt, mert füvet lőtt be magának.


Manapság már a 80 éves rákos nagymama szívja az unokája által szervált füvet, hogy le legyenek fájdalmai, nagypapák pedig a reggeli kávéjukba CBD olajat cseppentenek.


Csak a kormány ilyen gyöpös.

2021. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!