Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönben vagy fegyházban...

Börtönben vagy fegyházban táplálkozhat egy rab vegánként vagy rabként elveszíti az ehhez való jogát is?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne.

2021. febr. 26. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Rabként több jogod van, mint egy normális embernek. Ott inkább egymást eszik meg egy ejnye-bejnye mellett. Legfeljebb tovább fűtenek.

Mondjuk sosem vol rab ismerősöm. De még mindig jobban el tudom fogadni az emberkísérleteket, mint a terülj-terülj asztalkámat.

2021. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Börtönben még válogatni is jogod van, pár éve volt botrány a miskolci börtönben, hogy valami elit étteremből kapja a kaját az a rab, aki ragaszkodik a vallási előírásaihoz kaja terén...
2021. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

"Mondjuk sosem vol rab ismerősöm. De még mindig jobban el tudom fogadni az emberkísérleteket, mint a terülj-terülj asztalkámat."


Nekem van egy. Ő 5 évet ült. Persze mikor kijött én is minden szart kérdeztem. Amit tudni kell több lehetőségük is van a raboknak. A veszélyes bűnözőket nem zárják össze a "normális" rabokkal, szelektálva vannak, nem cellákban hanem teljesen más komplexumba vannak. Járnak ők is dolgozni, és igen van hogy a komplexumon kívülre is viszik őket közfeladatok ellátására stb. fizetést is kapnak, büfé is van.

2021. febr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan megehetik a koretet :)
2021. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok valakirol,akinek kintrol szallitottak a koser kajat.
2021. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Valahogy meg kellene különböztetni a rabokat is.

Például a visszaeső erőszakos gyilkosnak nem kellenek jogok.

Ha csak valami hülye kis tolvaj volt, akkor egyen amire van pénze.

2021. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik vegán étkezés, lisztmentes vega is, és lisztmentes cukros vega is, ezekből tudsz választani majd ! Jó étvágyat !
2021. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem egészen vall egészséges lelkületre, ha valaki beleegyezésük nélkül embereken akar kísérletezgetni.
2021. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!