Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kell menjek 1 hónap...

Börtönbe kell menjek 1 hónap múlva, valaki tud segíteni? Megérdemlem a büntetést?

Figyelt kérdés
6 hónapra ítéltek el, belekeveredtem egy verekedésbe. Részegen pár haverral mászkáltunk az utcán, nem követtünk el semmi rosszat, max párat néha ordítottunk, meg énekeltünk, igaz, már elég késő volt, és panellakások közt csináltuk. Nem is volt baj, amíg össze nem futottunk egy másik részeg társasággal, akikkel összeverekedtünk. Megérdemlem a büntetést? Ezelőtt csak 1 hasonló ügy volt, de ott nem volt több könnyű testi sértésnél, megbántam.

2021. márc. 11. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Túlzás, ez nem akkora bűn
Megérdemlem, részeges bűnöző vagyok
51 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
37%
Meg.
2021. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. márc. 11. 21:50
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Na, vajon miért? Félholtan óbégattok éjjel, garázdaság, testi sértés... Kár, hogy a fajtád semmiből sem tanul.
2021. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 GretaThunberg ***** válasza:
56%
Megverni embereket nem jó.
2021. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
55%
Mi lett a férfival? Eltörted valamiét? Megölted? Ez fontos részlet lenne.
2021. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Orrtörés, arccsontrepedés. 1 számú nem én vagyok, azért ütöttem mert mert már folyt a dolog, de megbántam, nem tenném ma már meg. De egyébként nem mi kezdtük, előszőr cigit kértek, majd elkezdték haverom kabátját rángatni, hogy vegye le mert nagyon menő, majd a vodkás üveget is elakarták venni, egy másik gyerek meg árnyékozott mindvégig nekem, miközben azt mondogatta: "szét lesztek bszva" . Talán nem lett volna semmi, ha haverom nem üti le az egyiket, megúszhattuk volna önvédelemmel.
2021. márc. 11. 22:09
 7/42 Fsms ***** válasza:
57%
Megérdemelten kaptad, pont azért, hogy legközelebb gondolkodj, mielőtt iszol, megverekedsz.
2021. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%
És ha azt írom, h nem érdemelted meg, akkor nem kell börtönbe vonulnod? Nem is értem a kérdést.
2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
33%
Tibike, a fene sem kérte hogy privátban írogass, ez nem a chat.hu.
2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Tibike. Akarod esetleg, hogy zaklatás is legyen, halmazatiként?
2021. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!