Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegyük fel nem lehet megállíta...

Tegyük fel nem lehet megállítani a járványt és kitudja hány évtizedik még velünk lesz akkor maradhatnak a korlátozások még több éven át?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom hogy mutálódott a vírus stb stb és hogy egyre többen fertőzödnek meg annak ellenére hogy már oltják az embereket amiből én azt vettem le hogy ha így haladunk és csak rosszabb lesz még 5 év múlva is tartani fog ez az egész.. meddig tarthatják fent a korlátozásokat? vagy nincs megszabva? akár a végtelenségig is hosszabbítgathatják? miért kell az emberek szabadságát, munkáját elvenni? nem látják hogy nem működik a dolog akkor meg minek ennyire ez a nagy korlátozás? aki fél a vírustól az öltözzön gázmaszkba bújjon bunkerbe meg ne menjen akkor ki a többi embert meg hagyják már nyugodtan élni! igazán meglehetne már nyitni az éttermeket mozikat színházakat stb.. jön a nyár lassan mi lesz itt?

2021. márc. 17. 22:56
1 2
 1/11 molnarmarcell21 ***** válasza:
22%

A korlátozás nélkül ugyanúgy bezárnának a cégek a sok megbetegedés miatt, ráadásul sokkal többen halnának meg.


"nem látják hogy nem működik a dolog"


De, működik. A korlátozások után jelentősen lecsökkent a fertőzés terjedésének sebessége.

2021. márc. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Tudatosan úgy kezelik a járványt, hogy egyre több legyen a beteg. Itt az oltásreklámozása a lényeg.
2021. márc. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy tavaly, most is májusban lesz a nyitás.


Nyárra meg biztosan feloldják többé-kevésbé a korlátozásokat, a kormány se hülye, lassan itt s turistaszezon.

2021. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Kínában megoldották...
2021. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
A maszk (Legionellózis) miatt betegek az emberek. Egyébként a természet gondoskodott eddig minden járvány megállításáról, orvosok nélkül is. Tehát ami van az nem járvány, mert ilyen sokáig lehetetlen, hogy tomboljon. Az emberek magukat betegítik meg a maszkkal.
2021. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Persze ez az 5-ös uszító nem tud felmutatni forrást, hogy mégis hol a tanulmány arról, hogy a legionellás megbetegedés maszk okoz, a sok birka meg asszisztál hozzá. Gratulálok...
2021. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
53%
Mivel már nagyon közel van az ellenszer, szerintem csak egy két hónapig tart, max 1 év.
2021. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
#7 már megvan az ellenszer és csomó ember meg is kapta
2021. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
#5 te meg legionellás barátaid fejezd be a maszk nem okoz legionellát
2021. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tudom mi az a legionella,de az fix hogy nem természetes betapasztani a szánkat,orrunkat hosszabb ideig.
2021. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!