Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetés vár rájuk?...

Milyen büntetés vár rájuk? (Hackelés, Feltörés, Doxxolás, Doxing, Dox, Magánbeszélgetések, adatok szivárogtatása)

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok, milyen büntetést kapnának az illetők?:



1. Személy: Aki Hackernek Tanult és Feltört valakit (DE nem szivárogtatott semmit és csak egy valakit tört fel de azt is bánja és már nem Hackelget többé) a megszerzett tudással amit a Doxoló, Zaklató Hackerek Adtak át neki és ő az áldozatuk.


2. "Személy" (Hacker Csapat): Átvernek embereket, ezzel a tudással pedig együtt feltörnek embereket, Doxolnak (Vagyis nyilvánosságra hozzák a magánbeszélgetéseit, Személyes Adatait az 1. Személy-nek) és kitartóan zaklatják őt pl: videókban amikben nyilvánosságra hozzák bárkinek letöltésre a személyes adatait, magánbeszélgetéseit.



+ Megéri az 1. Személynek elmennie a Rendőrségre? Esetleg nem, mert ebből ő jönne inkább ki szarul?



Válaszaitokat Előre is Köszönöm!



2021. márc. 18. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy az 1. Személynek Hackelés Gyakorlásképp a Hackerek (2. "Személy", Hacker Csapat) mondták, hogy valamit csináljon 1 Weboldallal és csinált is valamit, de a folyamat felénél kilépett belőle és hagyta a fenébe.
2021. márc. 18. 16:35
 2/7 A kérdező kommentje:
+ Az 1. Személy eltárolta a Feltört Személy Jelszavát és E-Mailjét a gépén, ahogy azokét is, akiknek véletlen egy Élő Adásuk keretein belül került ki a jelszavuk a saját hibájukból, de késöbb mindenki változtatott jelszót (de azt nem tudni, hogy ők ugyanazt a jelszót használják-e mindenhol) A Támadásfajta pedig Phishing Scam volt, de azóta mint mondtam nem hackelget az 1. Személy
2021. márc. 18. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de egy nyelvtankönyvvel agyoncsapnálak. Fizikailag fáj nézni ezt a sok fölösleges nagybetűt.
2021. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én nem ítélhetek. Arra ott a karma.
2021. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen kedvük van és hogy a bűnügyi statisztikát hogy akarják alakítani. Ha éppen több eljárást akarnak akkor mindkettőt megbüntetik. Ha meg nem, akkor egyiket se, még csak számba sem veszik a bűncselekményt.
2021. ápr. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem az 1es személy hol áldozat a történetben.

Ha jól emlékszem 4-8évig terjedő szabadság vesztést is kaphat.


Arra ,hogy valakit feltörjél nem kényszeríthet senki..mivel jó esetben senki se tudja ,hogy ilyen tudással rendelkezel.

De ha mégis akkor egyből rendőrség.Ellenben a történetedből az jön le,hogy úgy zsarolták az 1es személyt ,hogy már elkövetett egy bűncselekményt.


Jogilag a kényszerített törésre kaphatsz felmentést...de amit elsőre elkövetett már necces.


van két jó hírem de azt inkább PM-be küldöm mielőtt más is vérszemet kap a hülyeségre.

2021. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább téged büntetnélek meg ilyen helyesírással...


A "Hackelget" szóról meg szokj le, mert legközelebb fejbe lövöm magam, ha meglátom

2021. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!