Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki teljesen szabályosan betartja az utcai maszkviselést?

Figyelt kérdés
Tehát kihalt utcán is teljesen szabályosan stb. Szerintem ez a szolgalelkűség netovábbja.

#maszk #maszkiviselés #utcai maszk
2021. márc. 20. 19:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Szolgalelkű birka.
2021. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Az ő dolga végülis.


Én max zsúfolt közterületeken viselem, ami egy közepes megyeszékhelyen nem sok van.

2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Nektek mindenki szolgalelkű, aki nem reklámozza színpadiasan az egyszemélyes lázadását. :D
2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
67%
Mégis minek vegyem le a maszkot, csak mert üres az utca? Minek toljam le az állam alá, ha úgy nem kényelmes? Vagy tartsam a kezemben, majd ha jön valaki szembe, újra vegyem fel, majd megint le?
2021. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%
Szolgalelkűség? Nem éppen. Vagy hordod, vagy lebukhatsz aztán megbüntetnek/feljelentenek. Mivel nincs kedvem a rendőrségre mászkálni ezért a kisebbik rosszt választom ergo hordom a maszkot. Persze tehetném azt is, hogy a rendőrök képébe vágom a bírságot és leállok velük harcolni. De őszintén? Minek? Ki segítene engem ebben a harcban ha már mindenki meghunyászkodott? Van bármi értelme?
2021. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
19%
Mit kellene szólnom? Adjunk neki Nobel-békedíjat?
2021. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Azért, hogy na a saját szén-dioxidodat szívd vissza. Jelentem, hogy hónapok óta soha nem hordok maszkot szabadtéren, számtalanszor ment el konkrétan mellettem a rendőr. Rám se hederített. Na ezért vedd le. Nem hülyék ők se, egy teljesen felesleges dologért nem fognak piszkálni. Pesten beszedik a lóvét a büntiből.
2021. márc. 20. 19:49
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

"Azért, hogy na a saját szén-dioxidodat szívd vissza"


Öreg, milyen maszk van rajtad? Nem nejlon zacskót kellene a fejedre húzni, akkor kapnál levegőt! 😂

2021. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Szerintem az ténykérdés, hogy maszkban vagy maszk nélkül szívsz vissza többet a saját kilélegzett levegődből és hogy melyik az egészségesebb. :D
2021. márc. 20. 19:53
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Itt Debrecenben pedig minden nap a belvárosban bűntetik az embereket a maszk miatt.
2021. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!