Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudok névtelen feljelentés...

Hol tudok névtelen feljelentést tenni kiskorú veszélyeztetése miatt?

Figyelt kérdés
Több kiskorúról van szó, táborozás alatt szülő engedélye nélkül egészségkárosító dolgokat műveltek, a velük lévő felnőtt pedig nem foglalkozott ezzel, holott a felelősség az övé!
2010. aug. 19. 14:01
 1/8 anonim válasza:
Rendőrségen. Hány évesekről van szó?
2010. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12 - 15 évesekről, aki felnőtt velük volt, ő 43 és egy nagykorú, 19 éves. Ő sört vett a többieknek, meg hát szerintem a vízipipázás sem túlzottan legális kiskorúak körében, ráadásul volt egy 15 éves botránykeltő lány, aki mást is belerángatott a garázdaságba.
2010. aug. 19. 14:11
 3/8 anonim válasza:
A sörért tehetsz feljelentést, de a vizipipa miatt nem. Azt bárhol, bárki vehet, és sok kávézóba lehet is használni. Az nem illegális 18 év alatt sem. A botránykeltő csajjal meg nem tudsz mit csinálni, keresd meg az anyját aztan mondd meg neki, h nevelje meg a lányát. Én mondjuk inkább nem foglalkoznék vele, a sör is alkohol, de nálam inkább a rövid ital és a narkó verné ki a biztosítékot.
2010. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehet, h ez a botránykeltő csaj talált ki néhány dolgot, de nem hiszem h bármelyik más gyereket erőszakkal kellett rávenni vmire is.
2010. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tény, hogy a cigaretta se illegális pl, de ha a 12 éves gyerekem azzal jönne haza, hogy cigizett a táborban, biztos leszedném a táboroztató felnőtt fejét, hogy engedélyezte. Amúgy meg a csaj, akit említettem, gyújtogatott, vandálkodott, le is lépett stb. és ebbe belerángatott 2 másikat is. A felnőtt "felügyelet" ezalatt békésen aludt.
2010. aug. 19. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

na azért 14-15 éveseknél ez kicsit abszurdnak tűnik nekem, és sztem nagyjából minden tanárt ezért fel is lehetne akkor jelenteni, én már a sokadik gimiben tanítok, de a 14-15 éves korosztály úgy cigizik és iszik a suliban is, hogy most próbáljak prédikálni ... annyi az eredmény, hogy kiröhögnek, aztán arrébb mennek, ahol nem látom, bár az se igazán zavarja őket, ha mégis


szóval kedves szülők, otthon kéne kicsit rendet tenni vag yelbeszélgetni a gyerekkel, mert az kevés, hogy mindent a tanártól várunk abban a napi 6 órában, amiben persze semmire nincs idő, még az anyagra se, nemhogy arra, hogy az ivászat miatt veszekedjünk velük, tök értelmetlenül, eredménytelenül


amikor minden egyes órán ott előttem, sodorják 10-en a cigit, és a lépcsőn meg minden fokon ül valaki és iszogatnak dobozos sört, egy idő után nagyon fárasztó lesz ámminden egyes diáknak szólni, hogy ezt nem szanadna ám ... és jót röhögve persze folytatják, ennyi


na hát így kéne az össze slétező tanárt feljelenteni


úgyhogy kedves kérdező, ezen kicsit gondolkodj el

2010. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
de ha már ilyen nagy erkölcscsősz vagy, na meg tudod is a frankót, akkor ne névtelenül akarj feljelentést tenni ...
2010. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyit tennék hozzá, hogy nem tanárról van szó, és ezek most találkoztak életükben először - már az egész brigád. Nem erkölcs-csőszködni szeretnék, de ha már egyszer vadidegenként vállalta értük a felelősséget, akkor Ön szerint milyen dolog az, hogy a rajta kívül ott lévő egyetlen nagykorút - aki 19 éves, de közel annyira éretlen, mint 14-15 éves társai - bízza meg azzal, hogy italt vegyen a többieknek, lévén neki már adnak, hisz 18-on felül van? Ha az Ön gyereke tfh így piálna be egy táborban, vajon Ön magában keresné a hibát, vagy a felnőttet venné elő, aki vállalta a felelősséget a gyerekéért? (még mindig nem tanárról van szó, hanem csak egy felnőtt)
2010. aug. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!