Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki a háztartásban...

Ha valaki a háztartásban igazoltan pozitív akkor mindenkinek kötelező otthon maradni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy család apuka csinál PCR tesztet . Másnap reggel kapja az emailt , hogy pozitív . ( tünete nincs ) Ilyenkor mi fog történni ? A család többi tagja nem mehet dolgozni? És ha valaki már elindult munkába hazakell jönnie? Ki hozza el a matricát és mikor? Kikre fog vonatkozni a karantén ? Lehet látogató? Csak azután kell otthon maradni miután a rendőr átjön és szól , hogy akkor karantén az apukának vagx az egész családnak?

2021. márc. 24. 20:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
46%

40-es! Te ki vagy, hogy Magyarország összes munkahelyén dolgozol és tudod, hogy elfogadják mindenhol "igazolásként" a családtag karanténos határozatát?

Egyébként én nem keresek kifogást, csak a tényeket írtam le. Az pedig -akár tetszik,akár nem- az, hogy a családtag nem kerül automatikusan karanténba, tehát akár el is hagyhatja a lakást.

2021. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
34%

#41 LOL. Vidd be az együttlakó rokonod határozatát, és mond meg, hogy te ne kaptál papírt, jöttél dolgozni. Van esély rá, hogy kirúgnak emiatt, esetleg egy bejelentés is mehet járványügyi szabályszegés miatt. Ha a munkáltatód mást válaszol, szólj! A többi munkavállaló fogja megtenni a bejelentést a telefontanún.

Lehet próbálkozni, hajrá!

2021. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
58%
#41 Hagyd, a vírusfetisisztákkal nem érdemes vitatkozni. Szent meggyőződésük, hogy ha az országban valaki kilép a lakása ajtaján, mind meghalunk.
2021. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
46%

42-es! Az a baj, hogy nincs ilyen munkahelyem, vállalkozó vagyok. Viszont azt tudom, hogy elkezdtek tesztelni itt az egyik gyárban, aztán gyorsan abbahagyták, mert voltak pozitívak és lassan bezárhatták volna az egészet.


43-as! Igazad lehet 😂

2021. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
37%

#44 Láttad, hogy beszeltek róla, hogy hallották, hogy azt rebesgetik.

Értem :D

2021. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
65%

45! Nem, egy barátom unokatestvérének a mostohaapja első feleségének a nagybátyjának a fia mondta, hogy a haverja látta a rádióban.

De neked nem kell ilyenekkel foglalkozni, úgyis otthon vagy, nincs mitől félned.

2021. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!