Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkahelyi felvételen az...

Munkahelyi felvételen az látszik, hogy elraktam egy drága (470 ezres) eszközt, de valójában nem tulajdonitottam el leltár volt és mikor számoltunk, már akkor sem volt meg... Feljelent a munkahelyem mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sztori, műszaki üzlet, leltár amíg zárva vagyunk.... Elértünk ehhez az eszközhöz kolléga ki pakolta számolta én meg arrébb raktam magam mögé Namost ez a felvételen úgy látszik, hogy én azt elraktam... Jelentettük a hiányt. Ma hívták a HR-rol, hogy holnapi napon mindenképpen számítanak a munkámra be kéne mennem.... Namost bentről írt egy kolléga, hogy mi a helyzet, és hogy engem gyanúsítanak. Majd holnap kiderül. Ha fel jelent a munkahelyem mire számíthatok? Mert kollégám azt mondta, felvételen tényleg úgy látszik mintha el tennem.... De ez egyszerűen nem igaz..... Most teljesen stresszben vagyok, hogy egy ilyen kis felbontású felvétel alapján le fognak ültetni 1-3 évre?

2021. márc. 31. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggodj, egyszer majd szabadulsz :)))
2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Börtönre.
2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
... de ha nem volt leltarhiany, akkor mi a gond?
2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De basszus tényleg nem vittem el beraktam magam mögé, utána meg ment vissza a dobozba....
2021. márc. 31. 20:37
 5/24 anonim ***** válasza:
470ezres muszer? ... odaadod 235ezeret? :DDDD
2021. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Fsms ***** válasza:
96%

Nem ültetnek le. A leltárhiányt akarják kifizetetni elsődlegesen. Arra készülj , hogy megfognak zsarolni, hogy feljelentenek.

Ami fontos NE írj alá semmit, jelentsenek fel ha akarnak. Büntetőügyekben teljes kétséget kizáróan kell bizonyítani a cselekményt. Egy ilyen felvétel alapján nem tudják a kétséget kizárni.

2021. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Telapo is mindig maga moge rakja a cuccot a puttyonyba :)))
2021. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De pont az a lényeg, hogy volt egy hiány.... Meggyőződtunk róla, hogy tényleg nincs meg és azonnal jelentettük az osztályvezetőnek....


Kedves 7-es, igen, ha mikulás lennék mögöttem is lenne puttony, de mögöttem akkor egy polc volt...és onnan ment vissza a helyére.

2021. márc. 31. 20:42
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen zuros a helyzet ... nem adok erte csak 220ezret! :D
2021. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jól szórakozol, de engem tényleg baromira stresszel ez. Oké bemegyek megvédem magam, de rendőrt hívnak mi lesz? Bevisznek azonnal előzetesbe és ott leszek 72 órát legalább? Vagy, hogy megy ez, hogyan tudom én védeni magam?
2021. márc. 31. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!