Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a kutyám teherbe ejti a...

Ha a kutyám teherbe ejti a szomszéd kutyáját, akkor a szomszéd jogilag követelheti hogy a születendő kiskutyák költségeinek legalább egy részét álljam?

Figyelt kérdés

Az történt hogy a kutyám átment a szomszédhoz (a szomszéd kerítése, nem az enyém, nem hiányos hanem az egész alacsony) és reggel találta meg ott nála az én kutyámat is, elvileg bár én nem láttam de elmondása szerint élvezték egymás társaságát.


A szomszédom azt mondja ha lesznek kiskutyák akkor nekem kell állni minden költség legalább felét ameddig nem sikerül az összeset elajándékozni. Jogileg kötelezhet erre?


2021. ápr. 3. 12:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyunk jóban és először azt mondta hogy nekem kell állni minden költséget, én mondtam hogy a felénél többet biztos nem állnék, ha egyáltalán fizetnék is neki valamennyit.
2021. ápr. 3. 12:42
 2/25 Fsms ***** válasza:
76%
Nem, kérj apasági vizsgálatot.
2021. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jó tudom hogy ez nem olyan "komoly" kérdés mint amikor politikusról vitáztok de mégis megtörtént egy ilyen és érdekel hogy most én kötelezhető vagyok-e a költségek térítésére.


Nyilván apasági vizsgálatot nem csinálnak kutyáknál.

2021. ápr. 3. 12:46
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Dehogynem
2021. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 nemaRendőrség ***** válasza:
2%

Nem.

Egyáltalán milyen költségei vannak, rácsap egy lapáttal majd elássa a kölyköket. Megisztok pár sört még ástok és kész, azt azért vidd te, úgy illik

2021. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Ha saját kutyád van, még annál se. Hívod a sintért, és meg van oldva.
2021. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Itt is van: [link]
2021. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

"a szomszéd kerítése, nem az enyém, nem hiányos hanem az egész alacsony"

Nem a szomszéd kötelessége, hogy olyan kerítést építsen, amin nem megy át a kuytyád, macskád, tigrised...

2021. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Megértem hogy nem egy szokásos kérdés, de hogy ennyire komolytalan off és troll válaszok jöttek csak azért meglepődtem.
2021. ápr. 3. 13:29
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Troll kérdésre mit vársz?
2021. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!