Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntetőeljárás eltitkolása a...

Büntetőeljárás eltitkolása a munkahely elől?

Figyelt kérdés

Húsvét alatt hülyeséget csináltam, pofán vágtam egy rendőrt. Az váltotta ki a haragomat, hogy a 15 éves lányomon kérték számon a maszk viselést a balatonparton, arrogáns hangnemben. Nem bírja a gyerek, fullad tőle. Ekkor durrant el az agyam és szaladt meg a kezem teljes erőből. Hivatalos személy elleni erőszak és 8 napon belül gyógyuló testi sértés miatt ki is hallgattak utána.


A munkahelyem tiszta erkölcsit kíván meg, szóval most kicsit ideges vagyok. Én vagyok most az egyedüli kereső a családból.



2021. ápr. 7. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
A munkahelyétől jellemzést kérnek, megszoptad. Hahaha...
2021. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
ha nem BM alá tartozó helyen dolgozol, nem fognak tudni róla.
2021. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Küldeni fog a rendőrség a munkahelyedre egy hivatalos levelet, hogy írjanak rólad jellemzést mivel büntetőeljárás folyik ellened.
2021. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

A "nem bírja, fullad tőle" alatt ugye azt kell érteni, hogy egy hisztigép, akit körbeugráltok? Kétoldali orrpolippal valahogy nekem megy a maszkhordás, még ha kényelmetlen is.


Megérdemelted!

2021. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Akkor most betelefonálsz, hogy pár évig nem mész dolgozni, addig csak utalják nyugodtan a fizetésed?
2021. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

"Küldeni fog a rendőrség a munkahelyedre egy hivatalos levelet, hogy írjanak rólad jellemzést mivel büntetőeljárás folyik ellened."


Ellenem rongálás miatt folyt eljárás 4 éve, aminek bírság lett a vége. Nem küldtek semmit a munkahelyemre.

2021. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Vagy hogy gondolod ezt az eltitkolást?
2021. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Egyetlen módon tudod eltitkolni, ha azonnal felmondasz és már mint munkanélküli vonulsz be.
2021. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Munkahelytípus és bűncselekményfüggő hogy informálás történik-e. Ha nincs is priuszod egy felfüggesztett akkor is kinéz
2021. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
" Nem bírja a gyerek, fullad tőle." Annyi eszed persze nem volt, hogy a háziorvosátol kérj igazolás és felmentést erre? De nagyon erös fiu vagy és durranoagyu.
2021. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!