Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborítás.?

Csendháborítás.?

Figyelt kérdés

Üdv!

Húsvétkor kicsit be rumoztam és hangosabban hallgattuk egy kicsivel a zenét a kelleténél( Nem volt extra vészes) Van valami rossz akaró szomszéd( panel ház ) aki ki hívta ránk a rendőröket.

A rendőrök nem mondtak semmit csak, hogy kapcsoljuk ki a zenét aztán leléptek.

Most meg jött egy levél,gondolom fel jelentettek, vagy pénz bírság lehet.


Fellebbezhetek ebben az esetben? Rohadtul nem akarok azért fizetni, szóltak én elsőre ki kapcsoltam és nem kellett vissza jönniük, akkor így is meg bűntethetnek?


Válaszokat előre is köszönjük.



2021. ápr. 7. 15:31
1 2
 1/18 Molyember ***** válasza:
100%
Még azt sem tudod, hogy mi van a levélben. Aztán azt javaslom, hogy inkább a levél feladóját kérdezd meg a lehetősegről és a miértekről, ne a Gyakori népét. Itt túl sok a szakértő.
2021. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem nyitod ki azt a nyomorult levelet...????


Most tényleg azt várod, hogy saccolgassuk, hog ymi lehet benne...???


:-DDD

2021. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A lényeg: Ha elsőre szólnak és ki kapcsolom, és nem kell újra ki jönniük akkor is szabhatnak ki pénz bírságot?

BTW Kedves második,inkább olvastad volna el a kérdésemet rendesen, nem az a lényeg, hogy bárkinek is ki kellene találnia, hogy mi van a levélben.

2021. ápr. 7. 15:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Honnan kéne ezt bárkinek tudni...???


A levélben minden le lesz írva, az is, hogy fellebbezésnek van-e helye, vagy nincs.....

2021. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted ez egy olyan mindennapos eset, hogy szinte mindenkivel megtörtént már, tehát instant válasz van a mellényzsebünkben?
2021. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A levelet csak holnap tudom kézhez venni, nyilván okosabb leszek de valószínüleg egy jó kis csekk van benne, és ez lenne a lényeg, hogy így minden szó nélkül szabhat e ki pénzbírságot úgy, hogy nem kellett ismét ki jönni a szóban forgó eseményt követően.
2021. ápr. 7. 15:43
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az írjon aki hasznos válasszal tud szolgálni, kötekedő faszok kíméljenek, nem is értem minek válaszolsz ha nem tudod a választ. Ennyire nagy az unalom?
2021. ápr. 7. 15:44
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt állnak sorban, akik mind-mind tudják a tuti választ, csak miattam nem tudják beírni, mert pont írok egy hsz-t... :-D
2021. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:D
2021. ápr. 7. 15:50
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért meg ne kövezzetek, hogy fel mertem tenni egy egyszerű szabálysértési eljárásról egy kérdést. :D Majd akad olyan akinek van valami halvány sejtése róla. Ha nincs akkor meg így jártam. Vagy ez benneteket annyira zavar? Remélem aludni azért majd tudtok. :D
2021. ápr. 7. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!