Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 21 éve folyik pénztartozás...

21 éve folyik pénztartozás megfizetésére egy végrehajtási eljárás. Évi 20%-os kamatokkal. A végrehajtó ellen panasszal éltem a Végrehajtói Karnál. a végrehajtó elfogultságot jelentett be személyem ellen.Törvényes ez?

Figyelt kérdés
Bár a végrehajtó adós ellen a bérből való letiltásokat rendelt el, de az adós megszüntette munkaviszonyait. Mivel ma már a munkáltatok nem kérik be egy új munkavállalótól a tartozásigazolást, ezért az új munkáltató nem tud az új munkavállalójáról, hogy adós lenne.21. éve folyó eljárásban a Végrehajtói Karnál panasszal éltem, a panaszt nem vizsgálta ki a végrehajtói kar, azért nem mert a végrehajtó személyem ellen mint a végrehajtást kérő, elfogultságot jelentett, és kérte a végrehajtó, hogy az adós lakóhelyéhez közeli végrehajtó kijelölését az ügyben, mert az adós nem az Ő területén lakott már a kezdetek óta sem, ezért elfogultságot jelentett ellenem. A Végrehajtói Kartól kapott tájékoztató levelükből szereztem minderről tudomást. A Kar tájékoztatott arról, hogy az új végrehajtó kijelölése folyamatban van. Ez 2020 március 0. kelt tájékoztatás. Még mindig nem tudok új végrehajtó kijelöléséről. Mit kell tennem és hol az ügyben?Kicsit ideg feszítő ez az ügy. Az ügyben voltam rendőrségen átnézték a végrehajtási iratokat, azt mondták szerintük a végrehajtó hivatali visszaélés elkövetése alapos lehet, mert többszöri kérésem ellenére a végrehajtó nem ellenőrizte az adós munkahelyein az adós tényleges munkabérét helyesen állapította e meg a végrehajtó, és helyesen vonja e a munkaadó a letiltásokat. De az is elgondolkodtató, hogy a végrehajtói Kar nem vizsgálta ki a panaszt, és hogy a végrehajtó elfogultságot jelentett be a végrehajtást kérő ellen, amire ezt indokolta azt már 21 évvel ezelőtt is meg kellett volna tennie a végrehajtónak. Végül az ügyben 2021. márciusában feljelentést tettem az ügyben, a rendőrség megfogalmazásával, ezért a vizsgálat megindult. Meddig kell hogy várjak az új végrehajtó kijelölésére? Mit tehetek ez ügyben?
2021. ápr. 8. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ó, he. Többe kerül a leves, mint a hús!
2021. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért is?
2021. ápr. 8. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egy troll. Én nem várnék sokat. Ügyvédrol nem írsz talán be sincs vonva?
2021. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!