Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az Amerikai Egyesült Államokba...

Az Amerikai Egyesült Államokban változni fog a egyszer a magánszemély egyszerű(és, gyakorlatilag lenyomozhatatlan) fegyvertartás (drasztikus) szabályozása úgy, hogy felniük kellene akik ezt, élvezik?

Figyelt kérdés

Olyan a jelenlegi fegyvertartása változtatásra gondolok mint az európai,pl.:magyar.


Azért, tettem fel a kérdést mert, kíváncsi vagyok, hogy ezt ki hogyan látja.

Én a fegyvertartás tekintetében semleges vagyok.


Ui.: És ki mit szól a fegyver tartáshoz?


2021. ápr. 16. 23:26
 1/5 A kérdező kommentje:
És, ezt fegyvertartást úgy is értem, hogy megszűntetik hogy bárki birtokoljon fegyvert, vagy ez már ilyen marad?
2021. ápr. 16. 23:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a kérdésben semleges vagyok!
2021. ápr. 16. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan a jelenlegi fegyvertartása változtatásra gondolok mint az európai,pl.:magyar."

Látom nem ismered a témát. Hatalmas különbségek vannak az európai országok között. A svájciaknál és a svédeknél például sok fegyver van magánkézben mégsem lövik halomra egymást.

A magyar fegyvertörvény pedig a világon a legelmeroggyantabb szabályozás olyan mint a világbajnok magyar ÁFA.

Nézhetjük a 7,5 joule-os szabályt a légfegyverekre, vagy flóbert regisztrációs kötelezettséget, vagy azt hogy a szerelt lőszeres gumilövedékes fegyver az éles lőfegyverrel esik egy kategóriában.

Remélem nekik sikerül megőrizni a szabadságukat ha már bennünket így aláznak felkent politikusaink.

2021. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai alkotmány védi a fegyvertartás szigorítását. És ott az alkotmányba nem lehet csak úgy beleirogatni...
2021. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, vagy nem drasztikusan. Alkotmányos jog.
2021. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!