Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS!! Ha feltörte a legjobb...

SOS!! Ha feltörte a legjobb barátnőmet és engem is egy perverz amerikai hacker akkor a rendőrség foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem kamu. Idegen emberektől kapom vissza az én és a barátnőm PRIVÁT beszélgetésünkben megosztott képeinket.
2021. ápr. 18. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

XD

Hogy kerültél te ilyen szituációba?

2021. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy formanyomtatványon tehetsz bejelentèst. Nem sok értelme van, mert nem fogják kideríteni, hogy ki volt az. Tapasztalat
2021. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem kéne r*banckodni és akkor nem törnek fel titeket.
2021. ápr. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Hogy tört fel titeket? Porcelán babák vagytok?
2021. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez már csak ilyen. Amerikai hackerek hatalmas erőforrásokat és rengeteg munkaórát áldonznak arra, hogy magyar ribiket törjenek fel. Az ilyesmi szinte elkerülhetetlen.
2021. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hájaaa ***** válasza:
Honnan tudod h amerikai volt, miért nem orosz?
2021. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert előtte beszélgettünk, fel akart szedni. Tehát tudom kiről van szó, de mivel nem akartam vele összejönni a kora miatt így megharagudott vagy fogalmam sincs, de feltörte a telónkat, és mindenhez hozzáfér.
2021. ápr. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!