Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaphat ezért börtönt? Vagy...

Kaphat ezért börtönt? Vagy megérdemeltem?

Figyelt kérdés
Részeg voltam két haverral, lementünk mászkálni az utcára kicsit, fogadtunk közben valamire, elvesztettem. Oda kellett menjek valakihez, és mondanom: hallod öcskös nincs 100 forintod? Időt is mond meg de a telefonodon mutasd. Meg is tettem, és a csávó elég erősen pofán vert, lehet gáz de én elfutottam és feljelentettem, lehet ebből valami? 16 vagyok csak.

2021. ápr. 22. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Fogj kezet Levikével.
2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Megérdemelted.
2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Megérdemelted. De amúgy börtön nem valószínű, max közmunkára ítélik.
2021. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Megérdemelted. Szüleidnek mit hazudtál? Gondolom nem egyedül tettél feljelentést. Ha nem valami börtönviselt C típusú szüleid vannak, akkor tőlük kaptad volna a következő pofont, hacsak nem hazudtál, hogy miért vertek be neked egyet.

Papíron max garázdaság állhatná meg a helyét, ami ugyan büntethető börtönnel is, de nem ilyen súlyú tettért. A valóságban ezért nem kap semmit. Ha meg nem hülye, akkor elmondja, hogy ki akartad rabolni és önvédelem volt.

2021. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne cigányozzal
2021. ápr. 22. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5!

Igazad van. Ez még rosszabb.

2021. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Jol beszoptad. Amit elkövettél az egy rablás kísérlet.
2021. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!