Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A feminácik és fegyver ellenes...

A feminácik és fegyver ellenesek miért mondokgatnak ilyenek?

Figyelt kérdés

Facebookon meg gyakorin láttam,hogy ilyet mondanat:"Fegyverellenesek, miért nem játszunk nagyban?



Be kéne tiltani a késeket is/vagy engedélyhez kötni.


De mivel sok a nemi erőszak, így a fiúkat már a szülőszobán kasztrálni kéne, hiszen a péniszük mindig náluk lesz, és részegen bárkit megerőszakolhatnak."

(ez gyakorin is láttam,de facebookon is láttam hogy a "fiúkat kaszrálni kellene a születésüknél"kommentben)

Ilyen emberek normálisak?



#fegyver,erőszak,nemi erőszak,kés,kaszrálás,jog,hülye,idióta
2021. ápr. 27. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

"Be kéne tiltani a késeket is/vagy engedélyhez kötni."

Erről már lekéstél. Közbiztonságra különösen veszélyes eszközökről szóló rendeletet olvasgasd.

2021. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

3-mas

De úgy értve.hogy mondjuk nem vehetsz otthonra kést/bicskát

De 8cm-ig vehet utcára

2021. ápr. 27. 12:07
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen egy idióta. Ahol a kérdést láthattad, ott válaszoltam is, aki ezt írta!
2021. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Nem normálisak, hanem jobboldali trollok, akik az ilyen 60-as IQ-jú szövegeken fetrengenek a nevetéstől, hogy hű milyen frappáns ahahaha.


Ha neked elsőre nem esett le a dolog, akkor van egy rossz hírem...

2021. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

6

Hát,gondoltam hogy troll vagy ilyesmi,mert egy normális ember nem ír ilyet

2021. ápr. 27. 12:50
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
#7 Igen, de őt kasztrálhatták volna!:D
2021. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

8

Én senkinek se kívánok halált,de tudod,aki ilyent mond ki,meg így gondolkozik,és előre lehetet volna gondolni hogy ilyeneket művel,tudod hogy hogyan végzödött volna a szülés..:D

2021. ápr. 27. 12:54
 8/12 anonim válasza:
100%

Olvastam azt a kérdést, és ezt a választ is akkor és ott.


Nekem egyértelműen lejött, hogy ezt csupán prolihergelésből írta. Csupán ironizált. És igaza van!!!

Sokak szerint nem kell fegyver, mert itt mindenki azaz MINDENKI, a takarítótól, a tanáron át, a gyári munkáson keresztül, egészen a 3 szakvizsgás idegsebészig egy ösztönlény féreg szintjén mozog, ezért nem szabad fegyvert kapni, főleg, hogy akkor (SZERINTÜK)az analfabéta, büdös lábú rigóknak is lesz.

Erre írta az illető, hogy ezen logika mentén, ezt átvéve, akkor tiltsuk a kést, és heréljük a fiúkat.


[link]


(Mondjuk aki ezt írta az buta, mert azt hitte, hogy itt valóban okos emberek vannak, mint amikor leírják (lehazudják) sokan, hogy nekik 4 diplomájuk van, meg 3 nyelvtudásuk. És havi 45M fizujuk, mint NASA kutatómérnökök. És ők találták fel a COVID, AIDS, és hererák ellenes oltást IS! >:) )

2021. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as

Ebben hol volt ironia?

De abban egyet értek hogy sok hülyének,aki még nem is beszámítható, nem kélne tartani.

És tudod mi?

Bevallom hogy csak érettségim van,és csak hegesztői szakiskolám van,és mégse mennék ki csak azért mert olyan kedvem van..

De azért durva kijelenteni hogy kasztráltani kélne a szülö szobán a fiúkat..

2021. ápr. 29. 15:01
 10/12 anonim válasza:
67%

9.-re, a kérdezőnek.


Még mindig nem érted, ne erőltesd!

2021. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!