Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Covid védettségi igazolványt...

Covid védettségi igazolványt automatikusan hová fogják postázni? Állandó lakhelyre vagy tartózkodási címre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Tartózkodási helyre.
2021. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Tartózkodási
2021. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Kevin Costner "A jövő hírnöke" fogja személyesen kivinni gyalog.
2021. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ezek szerint tartózkodási helyre. Mondjuk nem értem miért, nekem 100 km-t kell majd érte utaznom, de nemrég fuvaroztam el egyik barátomat a kártyájáért, az a túra 330 km volt.
2021. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

“ tartózkodási helyre. Mondjuk nem értem miért”


Mert, amikor eleget tettél a 1992. évi LXVI. törvénynek a polgárok személyi adatainak és lakcímének nyilvántartásáról, akkor kijelentetted, hogy a tartózkodási helyeden laksz

2021. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha a regisztrációnál és nyilatkozatnál is az állandó lakcímemet adtam meg akkor is tartozkodási helyre küldik meg?

És hol tudnék érdeklődni vagy utánna járni annak hogy az állandóra küldjék meg?

Előre is köszönöm.

2021. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenhol az állandó lakcímemet adtam meg, mégis a tartózkodási helyre küldték. Ma odamentem, mert jövő héten kapom a 2. oltást, aztán még mindig semmi hír nem volt a kártyáról, hát ott sorakozott a portán kb. 30 emberé. Az enyém valószínűleg már 1,5-2 hete megjött, de miért is szóltak volna..
2021. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!