Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amit kiteszek lomot lomtalanít...

Amit kiteszek lomot lomtalanításkor az akkor már az önkormányzaté?

Figyelt kérdés

Az önkormányzat szervez évente lomtalanítást, és unom hogy az ingyenélők az általunk kitett bútorokat viszik el.


Az önkormányzat ezeket a bútorokat bizonyítottan hátrányos helyzetűeknek továbbadja, ezért bosszant a dolog.


Érdekel hogy ha én kiteszem az út mellé, akkor ha illetéktelen viszi el lopás-e?



2021. máj. 4. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
lopas ... de el van nezve a dolog
2021. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
egyszeruen ugy sem tudod a csotanyokat kiirtani :)
2021. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor megmondom nekik hogy innen pedig el nem viszik, de bevált módszer, hogy aztán éjszaka csak eltűnik.
2021. máj. 4. 14:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd ki elozo este, csak a lomtalanitas napjan.
2021. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Reggel 5-ig ki kell tenni, ezért nincs más választásom.
2021. máj. 4. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lopás, de ilyenkor a rendőrökre ne számíts, hisz annyi helyre nem tudnak kimenni ahány bejelentést kapnak. Sajnos ez ilyen, és ilyen is marad addig, míg nem lehet egyénileg lomtalanítani.
2021. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, ha megtörténik nem tudok vele mit csinálni, ezért inkább megelőzöm
2021. máj. 4. 14:22
 8/12 hájaaa ***** válasza:
78%
Az élet nagy problémái közé ez biztosan nem tartozik bele.
2021. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha kidobtad, nem mindegy neked, ki használja utána?
2021. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag lopás, de amíg nincs cirkusz, nem szoktak foglalkozni a lomisokkal. Szerintem amúgy is probléma ez, hogy nem lehet lomizni, én is mentettem vissza már jó állapotú könyvet, amit kidobtak (tavaly láttam, hogy bezúzzák, kár értük). Egy konyhai kis szekrényem lomis, de nem lomtalanításról, egy könyékbeli egészségügyi intézményben cserélték a bútorokat, és amit kiselejteztek, azt kitették az épület elé, hogy szabadon elvihető, jó erős masszív bútordarab, és pont megfelelő méretű oda, ahova elhelyeztem, boltban nem kapok ilyet.
2021. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!