Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kicsit eldurvult a buli,...

Kicsit eldurvult a buli, lehet ebből börtön?

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy haverral házibuliba készültünk, előtte ketten iszogattunk egy keveset, félig ittasan indultunk a buliba. Majd ott kicsit szetcsaptuk magunkat, este 11 körül lehetett mikor visszamentunk haverhoz egy cuccert. Mentünk vissza a buliba, jött velünk szembe egy kopasz vékony csávó. Havernak mondtam félig halkan, hogy nagyon rácsapnék a fejére :D Nem tudom hogy de meghallotta, ekkor visszafordult és mondta hogy akkor csapjak rá ha ilyen vagány vagyok. Elnézést kértem tőle, de nem hagyta abba, eléggé ideges lett, mondta hogy ne szórakozzak vele és rám lökött, ekkor egyből a haver ravagott egy hatalmas pleknit, de tényleg nagy volt. Utána nem sok telt el, rúgott felé egyet, ütött meg kettőt és vége, csávó elesett. Haver amúgy elég profi, 10 éves kora óta kick boxol, hozzá kell tenni, hogy én nem ütöttem, nem csináltam semmit, időm se lett volna olyan hamar vége lett. Utána mentünk vissza a buliba, aztán pár óra múlva haza. Tegnap kerestek a rendőrök minket, 2. Rendű vagyok elvileg, de hát nem is csináltam semmit, mi lesz velem? Büntetlen előéletűek vagyunk, 16 évesek. Amúgy havert ha ez kiderül nem fogják engedni boxolni? Ettől parázik csak.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Jó kis műsor volt amúgy az az egész nap, balhé is, csak hát para a rendőrök miatt
2021. máj. 5. 20:18
 2/80 anonim ***** válasza:
92%
Majd Tökölön kiderul, hogy milyen jo a boxolo baratod ... es rad ki fog vigyazni odabent? :)
2021. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne,meg fognak dugni a sitten.
2021. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
98%
Garazdasag, konnyu vagy sulyos testi sertes ... nem fogjatok meguszni egy ejnye-bejnyevel.
2021. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
98%
Raadasul otthagytatok szerencsetlent ... megerdemlitek ha racsesztek!
2021. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:

Garázdaság és könnyű testi sértés, ezért börtön jár?

1. Elég profi, versenyekre jár.

2021. máj. 5. 20:28
 7/80 anonim ***** válasza:
90%
valószínüleg sajnos felfüggesztettel megússzátok
2021. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
90%
2-en 1 ellen? Hu de kemenyek vagytok ... biztos ti vagytok a menok a faluban :)
2021. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
86%
Hát mostantól akkor nem fog. Mentek mindketten böribe.
2021. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kemény. Írtam is hogy nem csináltam semmit, csak álltam és néztem. Viszont fix, hogy a haverom az itteni kommenteloket egytől egyig elintezné, 10 másodperc kb, rosszakaroknak üzenem csak.
2021. máj. 5. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!